Процесуальні зміни у дії. Дискусія у Сумах

СУМИ — 27 квітня 2018 року. Відділення АПУ в Сумській області спільно з Комітетом з процесуального права АПУ провели круглий стіл, метою якого було обговорення змін до процесуальних кодексів України та практики їх застосування.

Доповідачем заходу був Сергій Гришко, партнер, керівник практики вирішення спорів ЮФ «Редкліфф Партнерс», який розповів про основні зміни законодавчих актів.  

Учасники круглого столу, Ганна Шелєхова, голова Зарічного районного суду м. Сум, та Владислав Костенко, суддя Ковпаківського районного суду м. Сум, розповіли про практичні аспекти законодавчих змін.

Дискусія круглого столу була результативною, зокрема, вдалося знайти відповіді на питання, що виникають на практиці, та досягти спільних позицій щодо новел процесуальних кодексів.

Висловлюємо подяку учасникам круглого столу за активну участь в обговоренні висвітленої теми.

Новини комітету

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально!

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально! | 08 грудня 2023