Новели Цивільного процесуального кодексу: обговорення у Харкові

ХАРКІВ — 30 березня 2018 року. Відділення АПУ в Харківській області спільно з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, Асоціацією суддів Харківської області та Радою адвокатів Харківської області провели круглий стіл на тему: «Новели Цивільного процесуального кодексу».

Захід відкрив Роман Чумак, голова Відділення АПУ в Харківській області, а також з вітальним словом до присутніх звернулися Вікторія Гайворонська, голова Ради адвокатів Харківської області, Антоніна Колтунова, Голова Апеляційного суду Харківської області, Володимир Плетньов, в.о. президента ГО «Асоціація суддів Харківської області», та завідувач кафедри цивільного процесу НЮУ імені Ярослава Мудрого Костянтин Гусаров.

Після чого розпочалося активне обговорення всіх нововведень до ЦПК.

Першою слово взяла секретар судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Харківської області Алла Котелевець, яка розповіла про особливості розгляду справ у другій інстанції.

Учасники заходу також змогли більше дізнатися про зловживання процесуальними правами від члена Правління АПУ, керуючого партнера АО «Шевердін і Партнери» Максима Шевердіна.

Значення права на доступ до суду висвітлила к.ю.н., доцент кафедри цивільного процесу НЮУ імені Ярослава Мудрого Наталія Сакара.

І наостанок Людмила Калмикова, суддя Дергачівського районного суду Харківської області, розповіла про докази в цивільному процесі.

Щиро вдячні всім, хто приєднався до проведення заходу, та чекаємо на інших заходах від Відділення АПУ в Харківській області!

Новини комітету

18 червня 2019
15 жовтня 2019
15 жовтня 2019
24 лютого 2020

У вас є цікава ідея заходу?