«Сучасні інформаційні війни»: обговорення на засіданні Літературного клубу у Харкові

ХАРКІВ — 09 лютого 2018 року. Відділення АПУ у Харківській області провело чергове засідання Літературного клубу, яке було присвячене обговоренню книжки Георгія Почепцова «Сучасні інформаційні війни».  

У якості доповідача виступив Роман Москаль, адвокат, партнер АО «Шевердін і партнери».   

Темою зустрічі стала інформаційна війна, яку описує у своїй книжці Г. Почепцов. Це війна четвертого покоління, яка забирає не тільки ресурси, а й інтелект людей.

Під час обговорення було проаналізовано методи інформаційного впливу, техніку маніпулятивної технології, яка використовується у боротьбі за свідомість людей.

У результаті зустрічі було зроблено висновки про необхідність фільтрації інформаційного потоку та підвищення рівня інформаційної безпеки країни загалом.

Заходи Відділення проводяться для підвищення практичного рівня знань та професійних навичок юристів. У нас завжди цікаво і професійно. Запрошуємо всіх бажаючих і чекаємо вас на нових зустрічах!

Новини комітету

18 червня 2019
15 жовтня 2019
15 жовтня 2019
24 лютого 2020

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.