У Харкові обговорили питання міжрелігійної толерантності

ХАРКІВ — 15 грудня 2017 року. Відділення АПУ в Харківській області та Інститут релігії та права Українського католицького університету провели семінар-дискусію на тему: «Діалог для побудови миру: сприяння міжрелігійній толерантності між релігійними громадами України».

Модератором заходу виступив Ярослав Кіт, PhD, науковий працівник Інституту релігії і суспільства Українського католицького університету.

Цікавим та корисним захід зробили доповідачі, серед яких: Ольга Середа, кандидат юридичних наук, випускниця Літньої школи «Соціальна думка митрополита А. Шептицького», Андрій Домановський, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії стародавнього світу і середніх віків Харківського національного університету імені В. Каразіна, та Ігор Медвідь, кандидат історичних наук Інституту релігії і суспільства Українського католицького університету.

Під час семінару учасники обговорили значення стереотипів у сучасному світі та їх вплив на свідомість людини, а також значення свободи совісті для сучасної людини.

Окремо доповідачі порушили проблему відсутності релігійних ЗМІ в Україні, брак фахівців-журналістів у релігійній сфері та розповіли про шляхи ліквідації непорозумінь та бар’єрів між представниками різних релігій.

На завершення заходу кожен з учасників мав змогу висловити власну думку з обговорених проблем і отримати у доповідачів відповіді на цікаві для них питання.

Дякуємо всім учасникам за активну участь у семінарі-дискусії та запрошуємо на наші наступні заходи, адже з нами завжди професійно та цікаво!

Новини комітету

18 червня 2019
15 жовтня 2019
15 жовтня 2019
24 лютого 2020

У вас є цікава ідея заходу?