Цифрова криміналістика в українських реаліях: обговорення в Харкові

ХАРКІВ — 21 листопада 2017 року. Відділення АПУ у Харківській області провело захід на тему: «Кіберзлочини, кіберрозслідування, цифрова криміналістика в українських реаліях. Захист цифрових активів компанії: коли захищатись потрібно і від хакерів, і від правоохоронців».

Спікером виступив Микита Книш, CEO ProtectMaster, засновник форуму з кібербезпеки HackIT, директор зі зв’язків із хакерською спільнотою Hacken.

Захід розпочався із ознайомлення учасників із термінологією у сфері ІТ, для того щоб кожен орієнтувався в спеціальних поняттях, які фігурували під час виступу доповідача.

Під час заходу учасники дізналися:

— у яких випадках до вас може прийти кіберполіція;

— яких помилок слід уникати при налаштуванні безпеки власних даних;

— які програми є найбезпечнішими для листування і телефонних розмов;

— як захистити власні дані від хакерів;

— які існують популярні злочинні схеми в IT cфері та як із ними боротися;

— як відрізнити оригінал картинки від фотошопу тощо.

Окрім того, спікер поділився цікавими програмами, через які у відкритому доступі можна знайти безліч корисної інформації в світовій мережі.

Також кожен учасник зміг перевірити безпеку влаcного e-mail.

На завершення заходу голова Відділення АПУ в Харківській області Роман Чумак зазначив, що у зв’язку зі стрімким розвитком інформаційних технологій питання кібербезпеки постає дуже гостро перед сучасним суспільством, тому кожна особа повинна ретельно підходити до захисту власних даних від кіберзлочинців.

На заходах Відділення АПУ в Харківській області обговорюються актуальні юридичні питання, проблемні моменти в роботі та шляхи їх вирішення. У нас професійно і цікаво. Запрошуємо всіх бажаючих і чекаємо вас на нових зустрічах!

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?