Реєстрація прав на нерухоме майно: дискусія у Харкові

ХАРКІВ — 20 жовтня 2017 року. Відділення АПУ в Харківській області спільно із Департаментом реєстрації Харківської міської ради провело круглий стіл, присвячений обговоренню реформування процедури реєстрації, проблемних питань реєстрації права власності на об’єкти нерухомості, змін у порядку прийому документів на реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у м. Харкові.

Під час відкриття заходу Олег Дробот, директор Департаменту реєстрації Харківської міської ради, презентував новий фронт-офіс КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» та розповів про оновлені послуги.  

В ході обговорення актуальних питань, пов’язаних із реєстрацією нерухомості та бізнесу, було розкрито позитивні і недопрацьовані моменти в процедурі прийому документів на реєстрацію саме через ЦНАП, при відсутності контакту з реєстратором.

Відбувся конструктивний діалог між професійною спільнотою юристів і керівництвом Департаменту, в результаті якого виникла домовленість щодо подальшої співпраці для підвищення якості послуг у сфері реєстрації нерухомості та бізнесу.

У межах домовленості щодо співпраці кожен юрист може звернутися до Відділення АПУ у Харківській області у разі виникнення труднощів з питань реєстрації нерухомості та бізнесу у м. Харкові.

Роман Чумак, голова Відділення АПУ у Харківській області, підкреслив, що члени Відділення завжди готові йти назустріч реформам і співпрацювати з державними органами.

На заходах Відділення обговорюються актуальні юридичні питання, проблемні моменти в роботі та шляхи їх вирішення. У нас професійно і цікаво. Запрошуємо всіх бажаючих і чекаємо Вас на нових зустрічах!

Новини комітету

18 червня 2019
15 жовтня 2019
15 жовтня 2019
24 лютого 2020

У вас є цікава ідея заходу?