Член Правління АПУ презентував дослідження щодо співпраці України та Венеціанської комісії

КИЇВ — 28 березня 2017 року. За ініціативи Офісу Ради Європи в Україні та Лабораторії законодавчих ініціатив відбулася презентація дослідження члена Правління Асоціації правників України (АПУ), випускника Української школи політичних студій Олександра Ількова «Венеціанська комісія та Україна: український шлях до демократії через право».  

Формат презентації передбачав дискусію у форматі британського afternoon tea за участі автора дослідження ОлександраІлькова, голови відділу програм регіонального співробітництва Венеціанської комісії Ради Європи Сергія Кузнєцова, директора Програми USAID «РАДА» Ігоря Когута, голови радиЛЗІ Світлани Матвієнко та заступника голови Ради ЛЗІ Олександра Заславського. У ролі модератора виступив керівник проектів Венеціанської комісії в Офісі Ради Європи в Україні Сергій Ткаченко.

У заході взяли участь міжнародні та національні експерти, народні депутати, представники дипломатичних місій та органів державної влади.

У фокусі вивчення опинилася практика врахування висновків Венеціанської комісії у підготовці та удосконаленні законодавства. Дослідження виконане Олександром Ільковим для третього випуску часопису «Парламент» 2016 року, спеціалізованого періодичного видання Лабораторії законодавчих ініціатив. Підготовка та видання часопису «Парламент» здійснюється в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво».

Читати далі: «Венеціанська комісія та Україна: український шлях до демократії через право».

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?