Обговорення проекту «Концепції розвитку юридичної освіти в Україні» у м. Харкові

ХАРКІВ — 24 жовтня 2016 року. Програми USAID реформування сектора юстиції «Нове правосуддя» спільно із ОБСЄ, Міністерством освіти та науки України і Міністерством юстиції України провели регіональну презентацію проекту «Концепції розвитку юридичної освіти в Україні».

У заході взяли участь представники Відділення АПУ в Харківській області. Так, голова Відділення, партнер ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери», адвокат Максим Шевердін зауважив про доцільність доповнення переліку представників правничих професій, окрім професій адвоката, прокурора, судді та нотаріуса, професією «приватний виконавець», а також щодо необхідності взаємодії та безпосередньої участі правничих громадських організацій у реформуванні системи юридичної освіти в Україні, зокрема участі у розробці викладеної Концепції ВГО «Асоціація правників України».

Під час панельної дискусії виступали: заступник Міністра освіти та науки України, керівник апарату Роман Греба, перший заступник Генерального прокурора України Дмитро Сторожук, заступник голови Робочої групи з розроблення Концепції Інна Совсун, проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член Робочої групи з розробки Концепції, доктор юридичних наук Юрій Барабаш.

Загалом, до участі у заході долучилися практикуючі правники, представники правничих шкіл та громадські діячі, які мали можливість висловити свої пропозиції щодо реформування юридичної освіти в Україні.

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?