Засідання літературного клубу Відділення АПУ в Харківській області

ХАРКІВ — 28 квітня 2016 року. Відділення АПУ в Харківській області провело чергове засідання літературного клубу.

Доповідачем на заході виступив Роман Москаль, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, адвокат, партнер ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери». Під час заходу було обговорено книжку Володимира Кравчука: «Стратегія і тактика цивільного процесу». На засіданні були розглянуті тактичні прийоми та способи «боротьби» сторін, що є тією самою стратегією і тактикою цивільного процесу. На жаль, у навчальній та спеціальній літературі цивільний процес традиційно викладений нейтрально, майже, з позиції стороннього спостерігача, якого цікавить лише процес, процедурні моменти, а не результат. Однак, в практичній площині, застосування процесуального закону завжди пов'язане із реальним розв'язанням конкретного спору. Саме тому головною метою будь-якого правника є з`ясування особливо важливих процедурних нюансів та вміння їх застосувати.

Дякуємо Роману Богдановичу та усім учасникам літературного клубу за те, що долучилися до заходу. Чекаємо на наступну зустріч!

Новини комітету

18 червня 2019
15 жовтня 2019
15 жовтня 2019
24 лютого 2020

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.