Комітет АПУ проаналізував ризики запровадження ринку сільськогоспземель

КИЇВ — 18 березня 2016 року. Комітет з аграрного права провів засідання, присвячене темі: «Запровадження ринку сільськогосподарських земель».

Дискусія вийшла досить жвавою завдяки чудовим спікерам, серед яких були: Андрій Кошиль, президент Асоціації «Земельна спілка України», Максим Максименко, член Ради Комітету АПУ з аграрного права, старший юрист АО Spenser & Kauffmann, експерт сектору «Сільське господарство» Офісу ефективного регулювання, Сергій Кубах, консультант з управління земельними ресурсами проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні» Київської школи економіки, к.т.н., та Ігор Мельник, голова Комітету АПУ з аграрного права, адвокат, керуючий партнер АК IMG Partners.

Під час заходу правники проаналізували концепцію запровадження ринку сільськогосподарських земель в Україні. Основним питанням обговорення було виявлення позитивних і негативних моментів нового проекту закону «Про обіг земель сільськогосподарського призначення». Окрему увагу приділили розгляду альтернативних варіантів запровадження ринку сільськогосподарських земель.

В ході дискусії учасники засідання, серед яких були експерти аграрної галузі та провідні юристи у сфері земельного права, негативно висловилися щодо нинішнього варіанту законопроекту, вбачаючи в цьому нові маніпуляції державних структур.

За результатами обговорення домовилися підготувати позицію Комітету АПУ з аграрного права з цього питання та звернутися з нею до відповідних адресатів.

Долучайтеся до роботи Комітету! Чекаємо Ваших ідей на адресу: komitet@uba.ua

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?