АПУ та КСУ провели відео-трансляцію розгляду законопроекту про внесення змін до Конституції України в частині правосуддя

КИЇВ – 13 січня 2016 року. Асоціація правників України (АПУ) спільно з Конституційним Судом України (КСУ) провели відео-трансляцію розгляду справи щодо відповідності проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» вимогам статей 157 і 158 Конституції України. 

Відкрита частина засідання Конституційного Суду України проходила 12 січня 2016 року. Відео-трансляція засідання була доступна всім бажаючим на youtube-каналі Асоціації правників України. Переглянути запис засідання можна за посиланням.

Як відомо, 6 січня 2016 року АПУ направила звернення голові Конституційного Суду України (КСУ) щодо проведння трансляції відкритого засідання зважаючи на значний професійний інтерес членів Асоціації та усієї правничої спільноти до змін до Конституції України, а також враховуючи те, що порушені у законопроекті питання безпосередньо стосуються захисту прав і свобод людини.

Асоціація правників України висловлює щиру вдячність Конституційному Суду України за відкритість і готовність до проведення відео-трансляції, а також членам Комітету АПУ з питань конституційного права, адміністративного права і прав людини та компанії Kesarev Consulting за ініціативу та допомогу у проведенні трансляції.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?