Інвестиційний арбітраж: які підстави для позовів в Україні?

КИЇВ – 23 грудня 2015 року. Комітет з процесуального права провів засідання, присвячене темі: «Процеси в національних судах як підстава для позовів в інвестиційному арбітражі».

В ході засідання Юлія Черних, партнер ЮК ARBITRADE, розповіла про оцінку дій державних судів у інвестиційному арбітражі. Зокрема, правники розглянули види процедурних порушень та випадки, які можуть бути визнані порушенням справедливого  і рівного ставлення. Крім того, проаналізували рішення ICSID у справі Bosh International, Inc. and B&P, LTD Foreign Investments Enterprise v. Ukraine.

Павло Бєлоусов, радник ЮФ Aequo, обговорив з учасниками процеси в національних судах як одну з підстав для позовів в інвестиційному арбітражі. Також розповів про чинники інвестиційного клімату та ознайомив з інвестиційними спорами за участю України.

Євген Блінов, партнер МЮГ AstapovLawyers, в своєму виступі зазначив про наслідки неврахування міжнародного елементу та розглянув декілька кейсів з вирішення подібних справ.

Підбиваючи підсумки засідання, Анна Огренчук, голова Комітету АПУ з процесуального права, керуючий партнер ЮФ «LCF», подякувала всім присутнім за участь та побажала активніше долучатися до діяльності Комітету з процесуального права.

Новини комітету

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально!

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально! | 08 грудня 2023