Реформа інституту доказування – які перспективи?

КИЇВ – 17 грудня 2015 року. Комітет з процесуального права провів засідання, присвячене темі: «Реформа інституту доказування в цивільному та адміністративному процесах».

Дискусія вийшла жвавою та цікавою завдяки чудовим спікерам, серед яких були: Володимир Донець, суддя Окружного адмінистративного суду м.Києва,Констянтин Мєдвєдєв, суддя Васильківського міськрайонного суду Київської області,Сергій Балац, суддя Господарського суду м. Києва,Олена Волянська, радник юридичної групи LCFтаАндрій Стельмащук, керуючий партнер «Василь Кісіль і Партнери». В якості модератора виступив Арсен Мілютін, старший юрист судової  практики ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна.

Під час засідання правники проаналізували проблемні питання доказування в судовому процесі.  «Головне питання - ми знаходимося в сумнівній парадигмі, в якій судді змушені встановлювати «об'єктивну істину», тоді як повинні лише сприяти «змагальності» і встановлювати деяку ймовірність подій», - зазначив пан Арсен.

Крім того, розглянули способи протидії фальсифікації доказів в адміністративному процесі Також обговорили особливості оцінки судом висновку експерта у галузі права та проаналізували процесуальний статус такого експерта.

Дякуємо всім учасникам засідання та запрошуємо долучатися до діяльності Комітету з процесуального права! Свої побажання та пропозиції щодо засідань Комітету надсилайте на адресу: komitet@uba.ua.

Новини комітету

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.