Обговорення у Харкові: інвестиції в нерухомість США та особливості інвестування в Україні

ХАРКІВ — 28 жовтня 2015 року. Відділення АПУ в Харківській області за підтримки мережі ресторанів Marinella Kazan провело зустріч, спрямовану на обговорення особливостей інвестування у нерухомість США та українській складовій.

Доповідачами на зустрічі виступили Петро Зиньковецький, керуючий партнер Zinkovetsky Law Firm (Нью-Йорк), та Оксана Кобзар, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, партнер Юридичної фірми FELIX.

До обговорення долучилися адвокати, представники бізнесу та юристи.

Протягом декількох годин учасники семінару обговорювали тонкощі інвестування у нерухомість США (Манхеттен) порівняно з українським відповідником та ризики, що виникають при цьому.

Так, учасники заходу мали унікальну можливість дізнатися про відмінності між кооперативом і кондомініумом і що є більш вигідним, як впливає рішення мешканців обраного будинку на можливість отримання вами нерухомості, важливі 5 етапів на шляху до придбання нерухомості. Про ці та інші питання детально розповів практикуючий нью-йоркський адвокат у сфері real estate (нерухомість) Петро Зиньковецький. У свою чергу, Оксана Кобзар проаналізувала аспекти податкової складової цього питання у контексті вимог українського законодавства.

Розуміючи, що у сучасному світі варто бути готовим до будь-яких викликів, юристи — учасники заходу отримали унікальні знання щодо того, які існують етапи при купівлі нерухомості у США та що робити для того, щоб укласти угоду на більш вигідних умовах. Цікавою виявилася інформація про тривалість такого процесу та вартість послуг адвоката в цій сфері.

Водночас, представники бізнес-середовища дізналися про безліч нюансів щодо операцій з нерухомістю, процесу інвестування, оформлення та, на перспективу, особливості спадкування такої нерухомості.

Підводячи підсумки, слід зауважити, що отримані знання допоможуть учасникам заходу якісно надати консультацію власним клієнтам, уникнути багатьох пасток і легально заощадити на процедурі придбання нерухомості.

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?