Правники Харкова підтримали наймасштабнішу велосипедну акцію в Україні

ХАРКІВ — 20 вересня 2015 року. Відділення АПУ в Харківській області взяло участь у заході «Осінній велодень — 2015», що проходив у межах заходів Європейського тижня мобільності.

Європейський тиждень мобільності традиційно проводиться з 16 по 22 вересня — це офіційна загальноєвропейська кампанія, яку підтримує Директорат ЄС з навколишнього середовища. Основна її мета — сприяти розвитку дебатів про необхідність переглянути існуюче ставлення до транспорту (зокрема, до використання приватних автомобілів), пропаганда здорового способу життя і привернення уваги до екологічно чистих видів транспорту.

Команда правників успішно подолала відстань від Білгородського шосе до площі Конституції. Підтримавши соціальну ініціативу, керівником групи виступив Максим Селіванов, партнер ЮФ Arbitis, член Ради Відділення АПУ в Харківській області.

Справді, участь у цьому заході — це, перш за все, нагода звернути увагу на проблеми безпеки й взаємоповаги на дорогах, на питання створення велодоріжок і велопарковок у громадських місцях.

Висловлюємо щиру подяку організаторам за можливість участі в «Осінньому велодні — 2015»!

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?