Побудова системи продажу за допомогою Інтернету — круглий стіл у Харкові

ХАРКІВ — 4 вересня 2015 року. Відділення АПУ в Харківській області спільно з Радою адвокатів Харківської області провели майстер-клас «Побудова системи продажу в юридичній фірмі за допомогою Інтернету».

Експертами заходу виступили Олексій Кравченко, професійний маркетолог і засновник Школи юридичного маркетингу, практикуючий юрист і керуючий партнер Юридичної фірми Profit-Consul, та Дмитро Дядик, тренер з тайм-менеджменту, особистої ефективності та розробки особистої системи управління собою в часі, засновник проекту «Керуючий партнер», а також низки громадських організацій і стартапів.

Олексій Кравченко та Дмитро Дядик прибули з Києва, де заснували Школу юрмаркетингу, що допомагає нашим колегам освоювати сучасні технології просування юридичних послуг в Інтернеті.

Правники отримали унікальну можливість послухати досвідчених спікерів, проаналізувати стратегію та проектування власного юридичного бізнесу.

Експерти поділилися практичними навиками побудови інтернет-представництва та позиціонування юридичної фірми, використання коштовних і безкоштовних рекламних майданчиків, створення системи контент-маркетингу, email-маркетингу, юридичного сайта й багато іншого.

Новини комітету

18 червня 2019
15 жовтня 2019
15 жовтня 2019
24 лютого 2020

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.