Правники обговорили новели ліцензування медичної практики

ХАРКІВ — 28 серпня 2015 року. Комітет з медичного права спільно з Відділенням АПУ у Харківській області провів круглий стіл, присвячений темі: «Нові Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з медичної практики».

Експертом заходу виступила Олена Беденко-Зваридчук, голова профільного Комітету АПУ, керівник медико-правового порталу 103-law.org.ua, директор ЮК «МедАдвокат», член Громадської ради при МОЗ України.

Під час круглого столу правники проаналізували ліцензійні умови провадження господарської діяльності з медичної практики, зокрема: вимоги Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та процес Євроінтеграції у цьому напрямі.

Крім того, обговорили проблеми, з якими стикаються суб’єкти господарювання при отриманні ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, а також механізми попередження, що мають відбитися у нових Ліцензійних умовах.

Наприкінці заходу учасники круглого столу отримали відповіді щодо запровадження нових ліцензійних умов: питання змін у процедурі подачі документів медичними закладами, введення електронного підпису, ліцензування професійної діяльності, отримання ліцензій за довіреністю, копій ліцензій, провадження роз’яснювальної роботи з ліцензіатами тощо.

Долучайтеся до роботи Комітету з медичного права! Пишіть свої пропозиції щодо майбутніх засідань на адресу: komitet@uba.ua

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?