Нові ліцензійні умови провадження господарської діяльності з медичної практики

КИЇВ – 3 серпня 2015 року. Комітет з медичного права Асоціації правників України провів відкриту дискусію, присвячену обговоренню нових ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики.

Модератором заходу виступила Олена Беденко-Зваридчук, голова Комітету з медичного права АПУ, директор ЮК «МедАдвокат».

Пані Олена озвучила мету впровадження Ліцензійних умов, вплив Ліцензійних умов на якість лікування, підвищення якості медичної допомоги, на інвестиції в медичну галузь, про необхідність створення прозорих та чітких Ліцензійних умов, що є механізмом запобігання корупціі.

Головний спеціаліст Державної регуляторної служби – Олександр Ковальчук озвучив узагальнену інформацію про пропозиції від суб’єктів господарювання, громадськості та експертів до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики» та висловив позицію Державної регуляторної служби щодо самого проекту документу: «Ліцензійні умови мають бути прозорі, чіткі, не містити положень, які могли б мати подвійне тлумачення».

Учасники заходу запропонували створити робочу групу з розробки ліцензійних умов.

Ігор Слонецький, начальник відділу ліцензування зазначив, що робоча група з опрацювання пропозицій до проекту ліцензійних умов провадження медичної практики формально не створена, висловив готовність підтримати створення такої групи.

Учасники заходу домовились створити та офіційно затвердити робочу групу з питань розробки ліцензійних умов, а питання про кількісний склад учасників робочої групи має вирішити МОЗ України.

З детальною інформацією щодо роботи Комітету з медичного права можете ознайомитись за посиланням.

Новини комітету

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.