Вирішення сімейних спорів: поради Олени Сібільової

ХАРКІВ - 23 квітня 2015 року. Відділення АПУ в Харківській області  спільно із Харківським осередком Ліги студентів АПУ провело майстер-клас, присвячений темі  «Сімейні суперечки: колізії, конфлікти, практика».

Експертом на заході виступила Олена Сібільова, адвокат.

Під час заходу доповідач розповіла про способи вирішення сімейних спорів. Пані Олена досить докладно і в доступній формі пояснила особливості сімейного законодавства та сімейних справ в судах, зупинилась на окремих моментах розлучень, шлюбних контрактів, житлових питань після розлучення подружжя та проживання дітей. Найбільший акцент  було зроблено на правовому режимі майна після розлучення подружжя, зокрема проаналізовано судову практику з даного питання, порядок збирання доказів та доведення тих чи інших фактів в судах.

Також експерт розповіла про власний юридичний досвід та найцікавіші кейси зі своєї практики. Всі бажаючі мали змогу задати запитання, на які пані Олена з радістю відповіла.

Від імені організаторів висловлюємо повагу  Олені Сібільовій за приділений час та увагу, за неймовірний досвід та дуже приємну атмосферу під час заходу!

Новини комітету

18 червня 2019
15 жовтня 2019
15 жовтня 2019
24 лютого 2020

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.