Що змінилося в повноваженнях прокурора в господарському процесі?

КИЇВ — 24 березня 2015 року. Комітет Асоціації правників України (АПУ) з процесуального права провів засідання, присвячене темі: «Нові повноваження прокуратури в господарському процесі».

 «Вдалося розглянути проблеми з обох сторін, юридичної спільноти і суду, а також прокуратури. І є над чим працювати, готові взяти участь у підготовці резолюції» – прокоментувала захід одна з доповідачів, – Олена Волянська, старший юрист LCF.

Серед спікерів також були:  Сергій Балац, суддя господарського суду м. Києва, Сергій Гришко, старший юрист CMS Ukraine та Андрій Сидоренко, партнер, адвокат, АО «Скляренко, Сидоренко та Партнери». Модерував засідання Арсен Мілютін, заступник голови Комітету з процесуального права АПУ, старший юрист ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна.

На заході правники розглянули законодавчі зміни в питанні підготовки прокурора до представництва держави в господарському суді, встановлення прокурором наявності підстав для звернення до суду, їх підтвердження судом,  особливості збирання доказів. Крім того, розглянули нюанси досудового врегулювання спору та процесуальні аспекти й судову практику  представництва прокурором інтересів громадянина або держави в суді.

За результатами засідання домовились підготувати резолюцію щодо недоліків у прийнятому законі «Про прокуратуру», що набирає сили 25 квітня 2015 року.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?