«Преюдиційний запит до ВСУ: міжнародний досвід»

КИЇВ — 2 березня 2015 року. Комітет з процесуального права Асоціації правників України АПУ провів круглий стіл спільно з Верховним Судом України для обговорення міжнародного досвіду преюдиційного запиту до Верховного Суду України як механізму єдності судової практики.

Серед доповідачів круглого столу виступили: Олег Кривенда, суддя Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України; Володимир Кравчук, суддя Львівського окружного адміністративного суду, та Роман Майданик, д.ю.н., проф., член-кореспондент НАПрН України.

Модератором дискусії була Анна Огренчук, голова Комітету АПУ з процесуального права, керуючий партнер LCF. «Головною метою судової реформи з погляду учасників судового процесу має стати забезпечення єдності та прогнозованості судової практики. Більше того, єдність судової практики має бути своєчасною та забезпечуватися на майбутнє, а не на минуле. Це пов’язано з тим, що зміна виконаного судового рішення в результаті зміни судової практики не відповідає принципу правової певності», — зазначила Анна Огренчук.

Долучайтеся до роботи Комітету з процесуального права та слідкуйте за оновленнями на сторінці Комітету у мережі Facebook!

Детальніше про результати заходу читайте у наступному випуску журналу «Вісник АПУ»!

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?