Комітет з конституційного права завершив рік обговоренням проблем прав людини

КИЇВ – 26 грудня 2014 року. Комітет з конституційного права, адміністративного права та прав людини провів заключне засідання у 2014 році, продовживши обговорення прав людини.

«Революція гідності та права людини в Україні» - під такою назвою пройшло засідання, яке, по суті, стало продовженням вже раніше розпочатого діалогу на цю тему.

Власне, на обговорення були винесені такі питання: право на свободу віросповідання в мультикультурному суспільстві та ключові положення проекту Закону України  «Про повагу гідності людини».

Окремо, за пропозицією голови Комітету Володимира Кампо, судді Конституційного Суду України у відставці, правники обговорили плани роботи на наступний 2015 рік.

Доповідачами на заключному засіданні виступили Віктор Барвіцький, науковий консультант судді Конституційного Суду України та Радим Губань, кандидат юридичних наук, доцент кафедри правознавства Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Долучайтеся до роботи Комітету у наступному році! Надсилайте свої пропозиції щодо тем наступних засідань на адресу: komitet@uba.ua.

Новини комітету

У вас є цікава ідея заходу?