Презентація результатів 2 фази проєкту «Моніторинг судових проваджень за воєнними злочинами»

Інформація про подію

Коли
26.06.2024
15:00 – 17:30
Де відбудеться
Київ | Онлайн
Телефон координатора
+38 (096) 74-27-107
Координатор
photo
Контактна особа
Катерина Пищик
Телефон
+38 (096) 74-27-107

Асоціація правників України запрошує всіх зацікавлених осіб на презентацію результатів 2 фази проєкту «Моніторинг судових проваджень у справах про воєнні злочини», що реалізується Асоціацією правників України (АПУ) в рамках грантової угоди з програмою USAID «Права людини в дії», який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ).

Міжнародна асоціація юристів (IBA) та Інститут прав людини Міжнародної асоціації юристів (IBAHRI) співпрацюють з АПУ щодо реалізації проєкту, надаючи експертну та технічну допомогу з питань міжнародного права та прав людини.

  • Дата: 26 червня, 15:00 – 17:30 за Київським часом
  • Формат: оффлайн (Hyatt Regency, вул. Алли Тарасової 5, м. Київ) та онлайн (Zoom)
  • Мова заходу: українська | англійська (забезпечуватиметься синхронний переклад)

Мета моніторингу:

  • Аналіз нової судової практики щодо розгляду воєнних злочинів українськими судами.
  • Формування уявлення про відповідність судової практики міжнародним стандартам щодо права на справедливий суд.
  • У випадку виявлення будь-яких недоліків, привернення до них уваги правничої спільноти і розробка пропозицій щодо можливих способів їх вирішення.

Програма заходу

14:30 – 15:00. Реєстрація учасників. Вітальна кава.

15:00 – 15:10. Відкриття заходу.

Микола Стеценко, Президент Асоціації правників України, керуючий партнер AVELLUM 

15:10 - 16:10. Презентація результатів 2 фази проєкту «Моніторинг судових проваджень у справах про воєнні злочини»

Ольга Саленко, національна експертка 2 фази Проєкту «Моніторинг судових проваджень у справах про воєнні злочини», кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри юстиції ННІ права КНУ імені Тараса Шевченка 

Зоя Загиней-Заболотенко,  національна експертка 2 фази Проєкту «Моніторинг судових проваджень у справах про воєнні злочини», завідувач відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України, доктор юридичних наук, професор

16:10 - 17:30. Обговорення в форматі круглого столу результатів впровадження 2 фази проєкту «Моніторинг судових проваджень у справах про воєнні злочини»

17:30 - 18:00. Спілкування за кавою

Участь в заході безкоштовна. РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +380 (96) 742-71-07, e-mail: kpyshchyk@uba.ua. Контактна особа – Катерина Пищик

_____

Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров'я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Презентація результатів 2 фази проєкту «Моніторинг судових проваджень за воєнними злочинами»

Коли
26.06.2024
15:00 – 17:30
Де відбудеться
Київ | Онлайн
Телефон координатора
+38 (096) 74-27-107