АПУ продовжує допомагати правникам, які постраждали від війни

Асоціація правників України нагадує, що юристи, які опинилися в складних життєвих обставинах через повномасштабну війну — втратили житло, годувальника сім’ї, дістали поранення внаслідок бойових дій та потребують лікування тощо, — можуть звернутися до АПУ з проханням про надання фінансової допомоги. Таку можливість правникам Асоціація надає разом із Благодійним фондом «Добрі серця для України» та всіма небайдужими людьми.

Юристу, котрий бажає отримати допомогу, потрібно лише заповнити онлайн-анкету за цим посиланням: https://bit.ly/44A6RFP. Заявку розгляне Наглядовий комітет Програми підтримки правників, який і ухвалює рішення щодо надання допомоги.

Зверніть увагу: фінансову допомогу можуть отримати як члени, так і не члени Асоціації правників України.

Якщо ви потребуєте додаткової інформації про цю можливість, зверніться, будь ласка, до Альони Лукаш, керівниці регіонального розвитку АПУ, за електронною адресою alukash@uba.ua.

Якщо ви знаєте правників, котрі опинилися в складних обставинах через війну й потребують матеріальної підтримки, поділіться з ними цією інформацією.

Ви також можете долучитися до цієї благодійної ініціативи та зробити посильну пожертву за цим посиланням.

АПУ та БФ «Добрі серця для України» допомогли вже багатьом українським юристам і їхнім сім’ям. Ось історії деяких правників, котрі отримали допомогу:

Історія сім’ї херсонки, яка виїхала з окупації

Історія добровольця, який дістав важке поранення на фронті

Do you have an interesting idea for an event?