Перший етап послаблення. Інструкція з безпечного виходу з карантину

КИЇВ – 15 травня 2020 року. З 11 травня Уряд розпочав перший етап послаблення карантину. Парки, сквери та дитячі майданчики, салони краси, стоматології та низка інших закладів вже доступні для відвідування. Поки ж столиця зупинилася в заторах, ми вирішили детальніше проаналізувати законодавство та дізнатися – як саме має поводитися бізнес в умовах подальшого виходу із карантину. Про це, під час третього ефіру в межах спільного проєкту з виданням The Page, говорили Андрій Юхименко, головний редактор The Page та Дмитро Гладкий, Голова Відділення АПУ в Запорізькій області.

Україна до та після карантину. Що змінилося?

«Країна в масці»

Так, Дмитро Гладкий згадав про головну постанову Кабміну сьогодення – №211. Нею були внесені зміни щодо певних видів діяльності – ресторанне господарство, перукарні, стоматології, підприємств, які здійснюють торгівлю. Їм вже дозволено відновити діяльність, проте із дотриманням низки рекомендацій. Правник радить уважно відстежувати зміни саме до цієї постанови та додатки до неї.

На що звернути особливу увагу?

Проте, постійно відстежувати офіційні документи важко навіть юристам – заяви Уряду часто незадокументовані, або не відповідають вмісту документів. Тому, пан Гладкий рекомендує – дотримуйтеся соціальної дистанції, завжди одягайте засоби захисту та будьте обережні до моменту, поки законодавчі зміни не стануть абсолютно зрозумілими.

Так, спікер розповів про реальний «кейс перемоги» у справі щодо перевірки його клієнта саме на наявність такого роду порушень. Він підкреслює – наразі такі «рейди» загрожують штрафами навіть, якщо порушень з вашого боку немає. Однак, є хороша новина – суди стали на бік громадян та підприємців, тому за умови дотримання рекомендацій, боятися нічого.

Крім того, Дмитро Гладкий детально розповів про шляхи захисту в судах на підставі нових законів і відповів на питання глядачів.

Наступний вебінар, який відбудеться вже 22 травня, присвячений темі «Банкрутство за новими правилами». Все про банкрутство: новації, плюси та мінуси, процедуру та інструкцію щодо її проходження, а також про Pro bono проєкт щодо «Надання консультацій із питань відновлення платоспроможності фізичних осіб» розкажуть одні з розробників Кодексу з процедур банкрутства, Юліан Хорунжий, член Правління Асоціації правників України, партнер Ario Law Firm та Руслан Сидорович, народний депутат України Верховної Ради VIII скликання, партнер Ario Law Firm.

Всі записи вебінарів від АПУ можна переглянути за посиланням. Підписуйтеся на наші сторінки сторінках у мережах FacebookYoutubeInstagramLinkedIn, а також Телеграм-канал АПУ та слідкуйте за оновленнями на нашому сайті. Про всі оновлення ми повідомляємо в режимі реального часу. 

Стати членом АПУ - надихаючий нетворкінг, експертиза, практичні інструменти для розвитку та інші переваги членства