ІV Всеукраїнська школа з антимонопольного права

КИЇВ — 8 жовтня 2016 року. Пройшов ексклюзивний та унікальний за своєю тематикою захід — ІV Всеукраїнська школа з антимонопольного права.

Захід відбувся у вільному просторі PROFi Hub, що допомогло створити неформальну та дружню атмосферу.

Відкрив школу Олександр Вознюк, партнер ЮФ Asters, екс-глава юридичного департаменту АМК, лекцією, в якій розкрив усе, що необхідно знати про конкурентне право, основні засади, актуальні проблеми цієї галузі та правозастосування в цій сфері.

Наступним був Віталій Власюк, к.ю.н., радник ЮФ «єПРАВО». Він розповів про актуальні проблеми взаємодії з АМКУ, поділився практичними секретами захисту інтересів клієнта під час розслідування антиконкурентних узгоджених дій. Також Віталій відповів на величезну кількість запитань аудиторії, пов’язаних із внутрішньою діяльністю АМКУ, ефективністю його роботи, способами майбутнього вдосконалення роботи державного органу.

Старший юрист практики антимонопольного та конкурентного права ЮФ Integrites Павло Логінов та радник ЮФ Aequo Сергій Денисенко у форматі панельної дискусії говорили про те, в яких випадках необхідно звертатися до АМКУ з метою одержання дозволу на концентрацію, про основні процедурні етапи одержання документа, а також на реальних кейсах показали труднощі, які можуть виникнути, та шляхи їх подолання.

Тетяна Харебава, радник, адвокат, керівник практики інтелектуальної власності, IT та антимонопольного права АО «Спенсер і Кауфманн», розповіла про поняття антимонопольного комплаєнсу, історію виникнення цього явища та його значення для бізнесу. Також пані Тетяна показала іноземний досвід запровадження цього інституту, нормативно-правове регулювання в різних країнах світу, міжнародних організаціях та корпораціях, сучасний стан і перспективи розвитку в Україні.

Яскравим завершенням заходу стали виступи Анни Сісецької, радника, та Миколи Бойчука, юриста ЮФ «Василь Кісіль і Партнери». Пані Анна здійснила детальний дискурс в теоретичні положення поняття недобросовісної конкуренції, розповіла про основні форми недобросовісної конкуренції в українському законодавстві, а також реалії у всьому світі. Микола, у свою чергу, показав практичне втілення цих видів недобросовісної конкуренції, а також засоби захисту, передбачені чинним законодавством.

Не можна лишити поза увагою величезну кількість питань від аудиторії, що свідчить про зацікавленість учасників цією тематикою та те, що спікери змусили замислитися над багатьма актуальними проблемами, тож дискусії тривали під час перерв на каву.

Висловлюємо подяку партнеру розміщення PROFi Hub за чудові зали та вагому підтримку в проведенні заходу.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?

The UBA web-site uses cookies and other technologies so that we can remember your preferences and find out exactly how you use our web-site. Processing of the given data takes place in accordance with the Regulation on the Processing and Protection of Personal Data of the All-Ukrainian Non-Governmental Organization "Ukrainian Bar Association". For more information about the Regulation please follow the link.
By clicking "YES", you consent to the use of cookies and other technologies when visiting our web-site.
YES