Як застосовується «право очікування» в українських реаліях?
КИЇВ — 16 березня 2016 року. Комітет з цивільного, сімейного та спадкового права провів засідання, присвячене обговоренню правового регулювання договорів купівлі-продажу майнових прав на об’єкти нерухомості та дефініції «право очікування».
В якості доповідачів виступили Владислав Кисіль, заступник голови Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права Асоціації правників України, партнер юридичної компанії «КПД Консалтинг», та Роман Титикало, голова Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права Асоціації правників України, адвокат, керівник Адвокатського бюро «Титикало та партнери», депутат Київської обласної ради.
Розпочалося засідання з розгляду доктрини права очікування. Далі учасники проаналізували постанови ВСУ № 6-1920цс15 від 04.11.2015 року та № 6-1502цс15 від 02.12.2015 року, в яких була сформульована правова позиція щодо договорів купівлі-продажу майнових прав на об’єкти нерухомого майна, що будуються, із застосуванням правової дефініції «право очікування».
Також розглянули особливості укладення договорів купівлі-продажу майнових прав на об’єкти нерухомого майна, що будується. Окрему увагу правники звернули на аналіз ризиків і переваг укладання таких договорів.
Долучайтеся до роботи Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права! Надсилайте свої побажання та пропозиції на адресу: komitet@uba.ua.