Лекція «Основи системи доменних імен (DNS) та зловживання DNS з протиправними цілями в контексті роботи правоохоронних органів та адвокатів»

More information

When
17.11.2017
19:00 – 21:00
Where
м. Київ, вул. Московська 32/2

Асоціація правників України запрошує вас долучитись до обговорення особливостей функціонування та використання системи доменних імен організованого Комітетами АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету та з інтелектуальної власності.

Під час заходу учасники дізнаються як злочинці використовують DNS і чому це важливо знати юристу або слідчому з точки зору протидії зловживанню DNS.

Мета заходу – пояснити принципи роботи системи доменних імен (DNS), як вона використовується в якості вектора атаки і зловживання правами громадян. Окрім цього, експерт освітить шляхи вирішення цих проблем з більш практичної точки зору оперативної безпеки, правозастосування та адміністративних процедур.

Спеціальний гість:

Карлос Альварес, Director of SSR Engagement ICANN 

Карлос юрист, а також фахівець у сфері кібербезпеки, безпеки DNS в ICANN. Його робота безпосередньо пов'язана з виконанням місії ICANN з безпеки, стабільності та стійкості системи унікальних ідентифікаторів інтернет.

Модератор:

      

Катерина Олійник,  голова Комітету АПУ з інтелектуальної власності, радник, керівник практики інтелектуальної власності АО Arzinger, арбітр з вирішення доменних спорів за процедурами UDRP та URS NAF, патентний повірений України

УВАГА! Захід відбуватиметься англійською мовою.

Для участі у події попередня реєстрація обов'язкова.

Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

Місце проведення: м. Київ, вул. Московська 32/2, БЦ «Senator», 17-й поверх, офіс KPMG.

З усіх питань щодо заходу, а також щодо партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: 0(44) 492-88-48 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа –Тетяна Осауленко або  Вікторія Доценко.

Лекція «Основи системи доменних імен (DNS) та зловживання DNS з протиправними цілями в контексті роботи правоохоронних органів та адвокатів»

When
17.11.2017
19:00 – 21:00
Where
м. Київ, вул. Московська 32/2

Other Events

07.03.2024
Hilton Hotel Kyiv, 30 Taras Shevchenko Blvd. 30, Kyiv / Online
14.03.2024
м. Kyiv, Values Space, 69 Volodymyrska St.
11.04.2024
м. Kyiv / online (Zoom)
18.04.2024
Hyatt Regency, 5 Alla Tarasova St., Kyiv / online