How does IT work? - s02e02 - Neurotechnology: Artificial Intelligence and Augmented Intelligence
More information
Асоціація правників України запрошує вас взяти участь у семінарі в рамках проекту «How does IT work?» Комітету АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету, присвяченого особливостям роботи нейротехнологій: штучного (AI) та доповненого (IA) інтелекту.
Навіщо?
Фантастика, про яку раніше ми могли читати в книгах, сьогодні вже реальність. Так, вже існують електронні пристрої, які повертають слух, біонічні протези, професійні комплекси по брейн-фітнесу, освіта з використанням нейрошоломів, нейроігри… І це лише початок, адже технології продовжують розвиватись й впроваджуватись у наше повсякденне життя.
До чого ж тут юриспруденція? У міру розвитку нейротехнологій зростає і ризик того, що вони можуть бути використані неправильно, створюючи безпрецедентну загрозу особистій свободі людини. Окрім цього, існують етичні та правові нюанси захисту даних, що генеруються новітніми пристроями, які варто розуміти і враховувати.
Про що будемо говорити?
- Функціональна організація мозку та фізичні принципи вимірювання;
- Штучний інтелект (AI): стара добра історія;
- Доповнений інтелект (IA): інтерфейси «мозок-комп’ютер».
Також вас чекає тематичне обговорення з таких питань:
- Нейроетика та тиск страхових компаній;
- Нейротехнології та їх застосування у сфері правосуддя;
- Дизайн за допомогою штучного інтелекту: визначення та захист прав інтелектуальної власності.
Серед спікерів:
Микита Лук'янець, дослідник у сфері нейротехнологій. Робота Микити полягає у декількох напрямках розробки штучного інтелекту та інтерфейсів «мозок-комп'ютер», де відновлення, протезування або інше використання функціональних властивостей нейронних ланцюгів є кінцевою метою. |
Здобув диплом магістра у галузі прикладної фізики у Київському політехнічному інституті та MBA у сфері дизайну і менеджменту інновацій у Politecnico di Milano School of Management. Свою першу компанію у царині дизайну та брендингу запустив ще в ранні студентські роки. Працював у Continuum Innovation, Microsoft.
Пристрасть Микити – покращення взаємодії людини з комп'ютером та допомагати компаніям впроваджувати зміни за допомогою дизайну і новітніх технологій. Зараз Микита живе в Ніцці (Франція) і закінчує PhD проект у сфері нейробіології. Також будує свою нову компанію, PocketConfidant AI – сервіс коучінгу за допомогою штучного інтелекту для організацій.
Be a lawyer of new world!
Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов'язкова.
Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.
Місце проведення: м. Київ, вул. Московська, 32/2, БЦ «Senator», 17-ий поверх, офіс KPMG.
З усіх питань щодо заходу, а також щодо партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: 0(44) 492-88-48 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Доценко.