Зустрічайте новий вебсайт Асоціації правників України!

Шановні колеги!

Як ви вже могли помітити, Асоціація правників України запустила новий сайт! Це була давня мрія всієї нашої команди, і ми дуже раді, що нам вдалося її втілити.

Ми пройшли довгий шлях і доклали багато зусиль, аби наш новий вебпортал був максимально зручний та інформативний для вас. Моменту запуску сайту передувало його тривале тестування, тож ми хочемо сподіватися, що врахували всі нюанси. Але остаточно переконатися в цьому команда АПУ зможе лише завдяки вам — користувачам. Тому ми просимо вас повідомляти про помилки й недоліки, з якими ви можете стикатися під час користування сайтом. Про всі подібні баги сміливо пишіть Андрію Максімову, IT-спеціалісту АПУ, на електронну адресу amaksimov@uba.ua.

Принагідно хочемо наголосити, що запуск нового сайту став можливим завдяки підтримці, яку ви, члени Асоціації, надаєте у вигляді членських внесків. Попереду в нас багато планів та ініціатив, тому ваша підтримка є вкрай важливою для їх реалізації. Тож будемо вдячні вам за своєчасну сплату членських внесків. Інструкцію про те, як сплатити внесок за допомогою нового сайту, ви знайдете за цим посиланням.

У вас є цікава ідея заходу?