Відділення АПУ в Харківській області детально розібрали питання отримання компенсації за пошкодження майна в результаті воєнних дій

22 липня 2022 року Відділення Асоціація правників України в Харківській області провели вебінар, присвячений питанням отримання компенсації за пошкодження майна в результаті воєнних дій.

На заході обговорювалися процедура компенсації та відшкодування пошкодженого або втраченого майна, способи ефективної фіксації пошкоджень, особливості, методика та загальні правила проведення оцінки пошкодженого майна.

Відкрив обговорення Максимов Микола, адвокат АО "Ріяко та партнери". Микола навів основні правила фіксації пошкоджень та детально розповів про процедуру відшкодування.

Презентація за посиланням.

Про інструменти фіксації пошкоджень розповів Роман Чумак, керуючий партнер Ares Law Firm, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, координатор еyeWitness в Харкові. Роман презентував додаток eyeWitness to Atrocities для документування злочинів  та детально пояснив особливості практичного використання застосунку.

«EyeWitness to Atrocities» має наступні переваги:

-       Програма в автоматичному режимі збирає метадані, які підтверджують автентичність фото/відео/аудіо записів. Всі записи, завантажені в програму, автоматично верифікуються і можуть бути використані в якості доказу.

-       Інформація, завантажена в програму, захищена від подальшого редагування.

-       Дані автоматично передаються і зберігаються на Cloud з посиленим режимом захисту.

-       Копію фото/відео/аудіо записів, завантажених в «EyeWitness to Atrocities», також можна використовувати для інших цілей – зберігати в галерею телефону чи завантажувати в інші ресурси для збору доказів, наприклад на платформу Warcrimes чи в Дію.

-       «EyeWitness to Atrocities» передасть всю зібрану інформацію органам державної влади та міжнародним судовим інституціям і ця інформація, без додаткового опрацювання, може бути використана в якості доказу.

-       «EyeWitness to Atrocities» автоматично опрацьовує всі дані, каталогізує їх та зберігає у тому форматі, який необхідний Міжнародному кримінальному суду для розгляду справи.

Детальніше з презентацією доповідача можна ознайомитися за посиланням.

На завершення Роман Рябов, керівник оціночної компанії «Дельта-Консалтинг», розповів яким чином регламентується питання оцінки пошкодженого майна.

Матеріали по доповіді пана Романа для ознайомлення за посиланням.

У вас є цікава ідея заходу?