Стипендія імені Олександра Поліводського — можливість для студентів і молодих правників

Благодійний фонд імені Олександра Поліводського оголосив конкурс на здобуття всеукраїнської стипендії імені Олександра Поліводського 2024 року.

Стипендія призначається з метою заохочення талановитої молоді України до вивчення та розвитку аграрного та/або земельного права України й на честь вшанування пам’яті Поліводського Олександра Анатолійовича, українського правника, викладача, науковця та адвоката, який загинув у квітні 2023 року на Луганщині, захищаючи Україну.

Стипендія призначається щорічно й за результатами конкурсу виплачується переможцю в національній валюті у сумі, еквівалентній 1000 доларів США на дату виплати стипендії.

Кандидатами на отримання стипендії імені Олександра Поліводського можуть бути:

  • аспіранти будь-якого року навчання зі спеціальності «Право» та/або «Міжнародне право», які здійснюють дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії,
  • студенти будь-якого року навчання вищого навчального закладу ІІІ-IV рівня акредитації зі спеціальності «Право» та/або «Міжнародне право»,

які в період з 1 вересня 2023 року по 31 серпня 2024 року опублікували монографію, розділ у монографії, статтю чи низку статей, або тези доповіді чи наукового повідомлення в сфері аграрного та/або земельного права України.

Також брати участь у конкурсі можуть особи, які втратили статус студента або аспіранта, за умови, що публікації, які подаються на конкурс, були опубліковані в період, коли така особа мала статус студента або аспіранта.

Із критеріями, умовами, порядком і строками подання заяв можна ознайомитися за посиланням.

Долучайтеся! Створюймо майбутню правову державу разом!

Пам’ятаймо героїв, які віддали життя за наше теперішнє та процвітаюче майбутнє України!

У вас є цікава ідея заходу?