Стипендії для участі в Щорічній конференції IBA 2023: встигніть подати заявку!

Міжнародна асоціація юристів (International Bar Association, IBA) пропонує молодим правникам стипендії для участі в Щорічній конференції IBA 2023 в Парижі.

Асоціація регулярно призначає стипендії молодим юристам із різних країн світу, котрі бажають узяти участь у конференції, але мають фінансові труднощі.

Кандидат на отримання стипендії повинен відповідати таким критеріям:

  • юрист(ка), вік якого/якої на момент проведення Конференції (29 жовтня — 3 листопада 2023 року) не перевищує 35 років;
  • повністю кваліфікований правник, який має ліцензію на здійснення адвокатської діяльності / зареєстрований як адвокат у відповідному професійному регуляторному органі,

або

  • особа, яка проходить кваліфікаційний процес (освітній та/або професійний) для складання кваліфікаційного іспиту (або здобуває еквівалентну кваліфікацію у відповідній юрисдикції), щоб здобути повну кваліфікацію, — за умови, що він має тимчасову або постійну ліцензію на практику як стажер або проходить підготовчу програму, визнану професійним регулюючим органом.

До конкурсу не допускаються:

  • працівники IBA, посадові особи будь-яких структур IBA та їхні родичі;
  • особи, які раніше вже отримували будь-які стипендії на участь у конференціях Відділу юридичної практики (LPD) або Секції громадських і професійних інтересів (SPPI) IBA (водночас усі інші заявники попередніх років цьогоріч можуть подати заявку повторно).

Кожен учасник протягом календарного року може подати заявку на одну стипендію.

Членство в IBA не є обов’язковою вимогою для подання заявки.

Стипендія включає в себе:

  • звільнення від сплати реєстраційного внеску на Щорічну конференцію IBA 2023;
  • оплату проживання під час участі в конференції;
  • внесок на оплату проїзду для участі в конференції;
  • дворічне безкоштовне членство в IBA;
  • звільнення від сплати реєстраційного внеску на наступні Щорічні конференції IBA або звільнення від сплати реєстраційного внеску для відвідування галузевої конференції, організованої IBA.

Стипендіальна програма налічує 29 тем, за якими можна подавати заявки. Зокрема, Форум верховенства права IBA пропонує бажаючим поділитися ідеями щодо вебінару або семінару на тему «Рівність перед законом». Зауважте, що за кожною окремою темою до кандидатів можуть бути висунуті додаткові вимоги.

Більш докладну інформацію про стипендіальну програму, повний перелік тем та детальні умови участі в конкурсі ви знайдете за цим посиланням.

Дедлайн подання заявок на стипендіальну програму — 00:00 за британським літнім часом (02:00 за Києвом) 31 травня 2023 року.

Якщо у вас виникли запитання, ви можете поставити їх за електронною адресою divisions@int-bar.org.

У вас є цікава ідея заходу?