Долучайтесь до благодійного онлайн-аукціону АПУ для допомоги правникам!

Минулого року Асоціація правників України започаткувала благодійну ініціативу з надання фінансової допомоги тим українським правникам, які опинилися в складних життєвих обставинах через повномасштабну війну. Разом із Благодійним фондом «Добрі серця для України» та просто небайдужими людьми ми допомогли багатьом юристам та їхнім родинам. Але російська агресія триває, і значно більше правників зараз потребують підтримки.

Тому ми запустили благодійний онлайн-аукціон, аби допомогти якомога більшій кількості українських юристів. На ньому будуть представлені цінні колекційні речі, картини, книги, зустрічі тет-а-тет із впливовими юристами світового рівня та багато інших унікальних лотів. Усі зібрані на аукціоні кошти будуть спрямовані на фінансову допомогу тим правникам, які зараз потребують її найбільше.

Ми запрошуємо кожного з вас долучитися до аукціону. Для участі в ньому:

1. Підпишіться на сторінку АПУ в LinkedIn: https://bit.ly/3MqbmM6.

2. Ознайомтесь із правилами участі в аукціоні: https://bit.ly/3N0peNH.

3. Шукайте пости з пронумерованими лотами за хештегом #UBA_auction_lots.

4. Оберіть лоти, які сподобалися, та робіть на них ставки!

Блоки лотів ми презентуватимемо поступово, тож не забудьте підписатися на сторінку АПУ в LinkedIn, щоб не пропустити їх презентацію.

10 червня на сторінці АПУ в LinkedIn буде оголошено переможців. Лот отримає той учасник, чия ставка буде найвищою станом на 10:00 за київським часом 10 червня.

Ви також можете підтримати українських правників, які постраждали від війни, прямим донатом.

Ми віримо, що ваша підтримка допоможе змінити життя багатьох людей, які стали жертвами війни.

Спільними зусиллями ми здатні творити дива, адже #разом_наш_голос_гучніший!

Більше інформації про те, як АПУ та БФ «Добрі серця для України» допомагають правникам, а також історії тих, кому ми вже допомогли, ви знайдете за цим посиланням.

У вас є цікава ідея заходу?