Публічне громадське обговорення проєкту професійного стандарту «Прокурор»

З вересня 2023 року Асоціація правників України за сприяння Програми USAID «Справедливість для всіх» реалізує проєкт «Підтримка реформи Класифікатора професій, розробка стандартів юридичної професії в Україні».

Метою проєкту є подальша підтримка реформи Класифікатора професій ДК 003:2010 та розробка стандартів юридичних професій в Україні.

У липні 2023 року Національне агентство кваліфікацій України зареєструвало Асоціацію правників України розробником стандартів юридичної професії «2422 Суддя», «2421.2 Прокурор» та «2429 Юридичний радник».

Починаючи з жовтня, робочі групи з підготовки відповідних професійних стандартів розпочали свою роботу.

Відповідно до п.п. 15, 16 Порядку розроблення, введення в дію та перегляду професійних стандартів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 № 373 робочою групою підготовлено проєкт професійного стандарту «Прокурор», який підлягає публічному громадському обговоренню.

ПРОЄКТ ПРОФЕСІЙНОГО СТАНДАРТУ:

ПРОКУРОР

ВІДОМОСТІ ПРО РОЗРОБНИКА ТА КОНТАКТНІ ДАНІ ОСОБИ, ЯКА Є ВІДПОВІДАЛЬНОЮ ЗА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЄКТІВ ПРОФЕСІЙНИХ СТАНДАРТІВ:

Розробник: ВГО «Асоціація правників України»

Контактні дані особи, яка є відповідальною за розроблення проєктів професійних стандартів: Катерина Пищик, тел. +38 (096) 742-71-07, e-mail: kpyshchyk@uba.ua.

СТРОК І ФОРМА ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ І ЗАУВАЖЕНЬ:

Пропозиції та зауваження приймаються до 30.06.2024 року.

Форма надання пропозицій: шляхом надсилання пропозицій на електронну адресу відповідальної за розроблення професійних стандартів особи, використовуючи встановлену форму за посиланням.

СТРОК І СПОСІБ ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ОБГОВОРЕННЯ:

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: шляхом розміщення на сайті Асоціації правників України в межах строку розроблення проєкту професійного стандарту (до вересня 2024 року включно).

Довідково:

За додатковою інформацією про захід звертайтеся до Катерини Пищик за тел.: +38 (096) 742-71-07, або e-mail: kpyshchyk@uba.ua.

______________

Проведення цього обговорення стало можливим за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».

У вас є цікава ідея заходу?