Встигніть до 2 жовтня! Додаткова можливість отримати знижку 80% на LL.M. у США

Школа права Чикаго-Кент Іллінойського технологічного університету у США (Chicago-Kent College of Law of the Illinois Institute of Technology) спільно з Центром американського права в Україні оголошує додаткову можливість долучитися до програми SAL Ukraine 2023-2024 для не більш ніж 20 учасників.

SAL Ukraine — перша та єдина програма в Україні, яка дає можливість здобути ступінь магістра права (LL.M.) у США всього за 5 або 9 місяців із 80%-ю знижкою на навчання та без необхідності складання іспиту TOEFL. Знижку на навчання на LL.M. програмах Школи права Чикаго-Кент отримають ті учасники програми SAL Ukraine, які успішно її завершать.

Ця пропозиція поширюється на всіх українців, які будуть зараховані на програму SAL Ukraine 2023 року, а також на всіх випускників, які успішно завершили програму SAL Ukraine протягом попередніх трьох років.

Також уперше цього року на програму SAL можуть подаватися студенти старших курсів та професіонали неюридичних спеціальностей. Насамперед ідеться про економістів, спеціалістів у галузях прикладних наук та інформаційних технологій, управління й адміністрування, а також політологів, істориків, соціологів, журналістів тощо.

Навчання на програмі складається з двох етапів:

 • перший (обов’язковий) — Pre-LL.M. онлайн або офлайн у Львові/Києві (формат проведення залежатиме від перебігу воєнних дій);
 • другий (опційно) — LL.M. у Школі права Чикаго-Кент після успішного завершення навчання на Pre-LL.M етапі та отримання диплома про зарахування 10 академічних кредитів.

Після завершення першого (Pre-LL.M.) етапу програми SAL Ukraine учасники юридичних спеціальностей зможуть продовжити навчання на будь-якій магістерській програмі (LL.M.) Школи права Чикаго-Кент.

Натомість учасники неюридичних спеціальностей отримають право продовжити навчання на магістратурі за однією із таких спеціальностей:

LL.M. in Global Business and Financial Law

LL.M. in Legal Innovation and Technology

LL.M. in U.S., International and Transnational Law

та

LL.M in International Intellectual Property Law (для фахівців у галузі прикладних наук та інформаційних технологій за попереднім погодженням із керівником LL.M. програми у Чикаго-Кент).

Випускникам програми SAL Ukraine, які успішно завершать навчання, будуть надані:

 • 100%-а гарантія вступу на одну з LL.M. програм Школи права Чикаго-Кент після успішного завершення програми SAL та виконання вимог вступу;
 • 80%-а знижка в оплаті в разі продовження навчання на LL.M. програмах у Школі права Чикаго-Кент;
 • звільнення від складання іспиту зі знання англійської мови TOEFL;
 • супровід в отриманні американської студентської візи.

Окрім того, упродовж 3 років після закінчення програми SAL Ukraine студенти матимуть гарантоване право продовжити навчання на магістратурі Школи права Чикаго-Кент.

Тривалість:

 • Pre-LL.M. — 10 навчальних вікендів (1 або 2 рази на місяць) з жовтня 2023 до травня 2024 року;
 • LL.M. у Чикаго, США — 5 або 9 місяців (залежить від обраної спеціальності).

Хто може подаватись?

 • юристи-практики, адвокати, судді та прокурори, незалежно від віку;
 • бакалаври, магістри, доктори права;
 • студенти (3, 4, 5 курсів) юридичних та неюридичних спеціальностей;
 • фахівці неюридичних спеціальностей (насамперед економісти, спеціалісти в галузях прикладних наук та інформаційних технологій, управління й адміністрування, а також політологи, історики, соціологи, журналісти тощо).

Усі кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні Intermediate та вище.

Вартість навчання на програмі SAL Ukraine на 2023-2024 навчальний рік становить:

 • Pre-LL.M. — 3000 доларів США (оплату за навчання на першому етапі програми можна розділити на дві або три частини);
 • LL.M. у Школі права Чикаго-Кент — 5000 доларів (5-місячна програма / один семестр) або 8625 доларів (9-місячна програма / два семестри) для випускників SAL Ukraine 2022, 2023 і 2024 років.

*Оплата за навчання на LL.M. програмі вноситься після отримання американської студентської візи та по прибутті до Чикаго, США.

**Загальна вартість навчання у Школі права Чикаго-Кент становить 44 000 доларів, але для випускників SAL Ukraine 2022, 2023 і 2024 років (Pre-LL.M) оплата за річне навчання уп’ятеро нижча — 8625 доларів.

Процес зарахування — усі кандидати повинні подати:

 • CV з 1 абзацом супровідного листа (англійською мовою);
 • копію диплома бакалавра/магістра або довідку про навчання з університету (для студентів).

У CV cвої ім'я та прізвище потрібно зазначити так, як в закордонному паспорті.

Документи потрібно надіслати у форматі .pdf (копії диплома можуть бути у форматах фото — .jpg або .png) через форму заявки на сайті програми (https://salkentlaw.com.ua/ua/apply) або на електронну адресу hello@salkentlaw.com.ua.

Дедлайн — 2 жовтня 2023 року.

Усі кандидати отримають рішення про зарахування впродовж двох тижнів від дати подання документів.

Партнери програми SAL в Україні: Асоціація правників України, Elsa, Львівський університет імені Івана Франка, Школа права УКУ, ЛТЕУ, ТНЕУ, ОНЮА.

Детальніше: https://salkentlaw.com.ua/ua/

Якщо у вас виникли запитання, напишіть, будь ласка, на електронну скриньку hello@salkentlaw.com.ua або зателефонуйте за номерами +38 096 126 00 58 (Марта), +1 224 431 5937 (Тарас).

Довідка

Упродовж 2011-2023 рр. програму SAL Ukraine закінчили понад 272 слухачів зі Львова, Києва, Харкова, Івано-Франківська, Одеси, Кривого Рогу, Тернополя, Ужгорода та інших міст України, а також юристи-українці з Польщі, Нідерландів, Німеччини та США. Із них понад сто осіб зарахували на програму LL.M у Chicago-Kent College of Law (IIT) на пільгових умовах, яку вони успішно завершили. Понад 30 студентів після закінчення навчання залишилися у США та працюють в юридичних і консалтингових компаніях у Чикаго, Нью-Йорку, Маямі, Сан-Франциско та інших містах. Серед випускників — засновники, партнери, старші юристи із TOП-50 юридичних компаній України, а також судді й керівники юридичних відділів відомих міжнародних компаній.

Школа американського права (SAL Program) реалізується спільно з Chicago-Kent College of Law of the Illinois Institute of Technology та Центром американського права в Україні. Програма SAL успішно функціонує у різних країнах Європи й Азії. Вона базується на досвіді Chicago-Kent, який пропонує вивчення американського права в Європі з 1998 року. Програма SAL є першою та єдиною в Україні, яка дає можливість вступити на LL.M. у США й здобути ступінь магістра права всього за 5 або 9 місяців з численними перевагами та знижками в оплаті.

Школа права Чикаго-Кент Іллінойського технологічного університету є однією з найпрестижніших правничих шкіл штату Іллінойс, США. За даними рейтингу від U.S. News & World Report, Чикаго-Кент входить до ТОП-100 найкращих правничих шкіл США станом на 2022 рік. Натомість її програма інтелектуальної власності посідає перше місце в рейтингу найкращих у США, а програму з адвокатури визнано четвертою найкращою.

Юридична допомога