На заході АПУ обговорили практичні проблеми реалізації закону «Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, що будуть споруджені в майбутньому»

Комітет Асоціації правників України з нерухомості та інфраструктури 17 травня провів захід «Практичні проблеми реалізації Закону України «Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, що будуть споруджені в майбутньому»».

Модератором дискусії виступив Сергій Дахновський, член Ради Комітету АПУ з нерухомості та інфраструктури, партнер компанії JN Legal.

Олександр Гончаренко, проєктний менеджер Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) (проєкт «Підтримка цифрової трансформації»), розповів про статус впровадження реєстрації майбутніх об'єктів нерухомості та спеціальних майнових прав в ЄДЕССБ.

Ольга Сидорчук, членкиня Ради директорів Конфедерації будівельників України, керівниця юридичної компанії SEMPRA LAW, ознайомила присутніх із практичними нюансами роботи в ЄДЕССБ при реєстрації спеціальних майнових прав на майбутні об’єкти нерухомості.

Олена Кирилюк, Перша віцепрезидентка Нотаріальної палати України, приділила увагу реалізації Закону України «Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, що будуть споруджені в майбутньому» в нотаріальній практиці.

Микола Максимов, член Ради Комітету АПУ з нерухомості та інфраструктури, адвокат ЮК «Ріяко і партнери», презентував аналіз першої судової практики у сфері застосування вищезгаданого закону.

У вас є цікава ідея заходу?