Стартував новий цикл менторської програми АПУ — Mentoring UBA 2.0
Комітет Асоціації правників України з міжнародного права розпочав новий цикл менторської програми для студентів юридичних факультетів та юристів-початківців — Mentoring UBA 2.0.
Протягом року найкращі фахівці співпрацюватимуть з молодими правниками, ділячись своїм досвідом з ними та допомагаючи їм робити перші кроки на професійному шляху.
Цілі менторської програми залишаються незмінними:
- надання молодим правникам можливості здобувати практичні навички та розуміти реалії юридичного ринку;
- усунення бар’єрів між поколіннями;
- допомога новому поколінню правників у побудові успішної кар’єри.
Координатори Менторської програми:
Ольга Кучмієнко, Голова Комітету АПУ з міжнародного права, адвокатка, к.ю.н.: «Менторська програма спрямована на створення безпечного середовища для нетворкінгу та обговорення викликів молодих правників, що виникають на шляху до їхніх цілей».
Анна Буквич, заступниця Голови Комітету АПУ з міжнародного права, старша юристка Jeantet Ukraine: «Перш за все, менторська програма — це можливість. Можливість спілкування з найкращими юристами, набуття нових навичок, знань та доступ до інформації. Але як саме використати можливості в результаті залежить від самих учасників. В рамках цієї програми в учасників буде багато вебінарів та цікавих зустрічей, але головне — це можливість заявити про себе, як в рамках програми, так і на юридичному ринку».
Владислав Бандровський, заступник Голови Комітету АПУ з міжнародного права, юрист з практики міжнародного арбітражу Sayenko Kharenko: «Наставник підтримає вас, надихне, допоможе зрозуміти ваші цілі та досягти їх, а також надасть цінний зворотній зв’язок та поради. Ця особиста взаємодія може мати велике значення в вашому житті, а також вплинути на ваші рішення та успіхи в кар’єрі».
Віктор Пасічник, член комітету АПУ з міжнародного права, юрист практики міжнародного арбітражу Vasil Kisil & Partners: «Головна перевага програми — це можливість отримати відповіді на практичні питання та поради щодо кар’єри від досвідчених колег, а також заручитися їх допомогою для реалізації власних проєктів — наприклад, публікації статей, участі в мут-кортах, організації заходів».
Серед менторів програми:
Євген Грушовець, член Ради Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, партнер Ario Law Firm, Голова громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони.
Наталія Тужеляк, членкиня Комітету АПУ з міжнародного права, юрист практики міжнародного арбітражу паризького офісу міжнародної юридичної фірми White & Case.
Сергій Пєтухов, викладач кафедри міжнародного та європейського права Національний університет «Києво-Могилянська академія».
Тарас Кислий, член Ради Комітет АПУ з інтелектуальної власності, партнер Arzinger.
Артем Шматов, старший юрист практики корпоративного права юридичної фірми Vasil Kisil & Partners.
Для участі в програмі ми відібрали 23 учасники, більшість з яких є студентами та молодими правниками з невеликим досвідом роботи. Всі вони мають високий рівень мотивації та досягнень в навчанні чи громадській діяльності.
Офіційний старт другого циклу Менторської програми відбувся 25 травня. Учасники Програми зустрілися онлайн з координаторами, які презентували розподіл учасників по групах, поділилися досвідом та ідеями щодо роботи в рамках Менторської програми. За результатами зустрічі учасники отримали перші завдання та настанови — розробити план співпраці з ментором та виступити з власними ініціативами, визначитися з власними цілями та очікуваннями від участі у Програмі. Зараз ментори та команди починають знайомство між собою.
Протягом року кожен з учасників групи буде співпрацювати зі своїм ментором, брати участь в зустрічах, отримувати допомогу в написанні статей та інших проєктах.
Учасники поділені на групи, сформовані з огляду на досвід учасників та їх інтереси. Однак кожен учасник за потреби може співпрацювати з будь-ким із менторів. Ми заохочуємо активне спілкування учасників з усіма менторами та між собою задля досягнення максимального ефекту від програми.
Раді повідомити, що плануються спільні заходи для всіх учасників програми. Також нагадуємо, що ми завжди відкриті до ваших пропозицій, якщо у вас є ідеї щодо проведення заходів чи інші ініціативи, ми радо допоможемо з їх реалізацією.