Долучіться до опитування ІВА «50:50 до 2030 року: вплив ініціатив з різноманітності на забезпечення гендерної рівності»

Асоціація правників України в рамках стратегічного партнерства з Міжнародною асоціацією юристів (International Bar Association, IBA), нагадує про запуск прогресивного проєкту, спрямованого на дослідження та розв'язання проблеми гендерної рівності в юридичній сфері.

ФОРМА ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ КОМПАНІЙ

ФОРМА ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ДЕПАРТАМЕНТІВ

Опитування проводиться шляхом заповнення однієї форми для компанії або юрдепартаменту, це займає близько 10 хвилин.

Опитування під назвою «50:50 до 2030 року» є частиною глобальної ініціативи, розпочатої ІВА за підтримки Фонду верховенства права LexisNexis. Цей дев'ятирічний проєкт націлений на виявлення кореневих причин гендерної нерівності на всіх рівнях юридичної професії — від приватної практики до судової системи.

Головною метою опитування є зрозуміти вплив ініціатив з різноманітності на забезпечення гендерної рівності, а також надати практичні рекомендації для подолання цієї нерівності. Під час опитування буде проаналізовано різні аспекти професійного життя — від умов праці до можливостей кар'єрного росту, з фокусом на участі жінок у ключових позиціях.

Ця співпраця між Асоціацією правників України та IBA є кроком у напрямку створення більш справедливого та рівноправного юридичного середовища.

У вас є цікава ідея заходу?