АПУ запускає благодійний онлайн-аукціон для допомоги правникам

Минулого року Асоціація правників України започаткувала благодійну ініціативу з надання фінансової допомоги тим українським правникам, які опинилися в складних життєвих обставинах через повномасштабну війну. Разом із Благодійним фондом «Добрі серця для України» та просто небайдужими людьми ми допомогли багатьом юристам та їхнім родинам. Але російська агресія триває, і значно більше правників зараз потребують підтримки.

Тому ми запускаємо благодійний онлайн-аукціон, аби допомогти якомога більшій кількості українських юристів. На аукціоні будуть представлені цінні колекційні речі, картини, книги, зустрічі тет-а-тет із впливовими юристами світового рівня та багато інших унікальних лотів. Усі зібрані на аукціоні кошти будуть спрямовані на фінансову допомогу тим правникам, які зараз потребують її найбільше.

Ми запрошуємо кожного з вас долучитися до аукціону. Він відбудеться на сторінці Асоціації правників України в LinkedIn. Уже зовсім скоро на ній з’являться інструкція щодо участі та перелік лотів, тож переходьте за посиланням, підписуйтесь та уважно стежте за новинами!

Ми віримо, що ваша підтримка допоможе змінити життя багатьох людей, які стали жертвами війни.

Спільними зусиллями ми здатні творити дива, адже #разом_наш_голос_гучніший!

Більше інформації про те, як АПУ та БФ «Добрі серця для України» допомагають правникам, а також історії тих, кому ми вже допомогли, ви знайдете за цим посиланням.

У вас є цікава ідея заходу?