АПУ закликала INTA та AIPPI виключити із членства представників Росії й Білорусі

Асоціація правників України надіслала Міжнародній асоціації торгових марок (International Trademark Association, INTA) та Міжнародній асоціації з охорони промислової власності (The International Association for the Protection of Intellectual Property, AIPPI) офіційні звернення.

Російська Федерація за підтримки Республіки Білорусь продовжує вчиняти на території України воєнні злочини та злочини проти людяності, систематично порушуючи принципи і норми міжнародного права. Низка юридичних асоціацій, зокрема IBA, ABA та NYSBA, засудили насильство, агресію та злочини Росії. Водночас російські юристи виправдовують і підтримують політику президента Путіна та повномасштабну війну в Україні.

АПУ переконана, що юристи, які повинні служити верховенству права та захищати права людини, порушують свою присягу і зраджують своїм цінностям, коли заохочують або закривають очі на звірства і воєнні злочини, вчинені їхнім урядом.

Зважаючи на викладене вище, АПУ закликала INTA й AIPPI:

— позбавити всіх російських та білоруських членів членства в INTA й AIPPI;

— припинити приймати будь-які нові заявки на членство від російських та білоруських спеціалістів та організацій;

— виключити всіх російських та білоруських представників з керівних органів і комітетів INTA й AIPPI;

— заборонити всім російським та білоруським практикам відвідувати майбутні щорічні збори INTA у квітні-травні 2022 року, а також будь-які інші заходи, організовані INTA.

Ви можете ознайомитися із текстом звернення до INTA й AIPPI.

У вас є цікава ідея заходу?