Вибори до рад комітетів. Знайомство з кандидатами, ІІ група, ч. 1

2022-01-21

КИЇВ — 21 січня 2022 року. Розпочинаємо знайомство з другою групою кандидатів на посади членів рад комітетів! До знайомства запрошуються:

Комітет з податкового та митного права

Василь Андрусяк

Партнер ЮК MORIS

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Святослав Бартош

Партнер Юридичної фірми Bargen

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Роман Блажко 

Партнер ЮФ «Лекс’Юс»

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олег Кириєвський

Керуючий партнер First Chair Legal

Детальніше з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна ознайомитися за посиланням.

Юлія Кривомаз  

Експертка КМ Партнери

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Світлана Мороз

Керуюча партнерка Юридичної компанії Dictum

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Андрій Реун

Партнер, керівник податкової практики LCF Law Group

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Марина Томаш

Засновниця та СЕО Tomash Consulting, податкова консультантка

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Юлія Федосюк

Податкова експертка

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Наталія Швець

Радниця Ario Law Firm, адвокатка

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з конституційного права, адміністративного права та прав людини 

Людмила Волкова

Радниця AVELLUM 

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Дмитро Євдокимов 

Заступник начальника Управління патрульної поліції у м. Києві

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Жанна Заєць

Юристка Sayenko Kharenko

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олександр Марусяк

Експерт з конституційного права Центру політико-правових реформ, старший викладач кафедри теорії права і прав людини Українського католицького університету

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Артем Фокін

Головний спеціаліст відділу правового супроводу та представництва управління претензійної роботи департаменту правової політики та якості Херсонської міської ради, Виконавчий комітет Херсонської міської ради 

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з питань енергетики, нафти та газу 

Іван Бондарчук

Радник, керівник практики енергетики LCF Law Group

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олег Горецький

Керуючий партнер ЮФ «Горецький і Партнери»

Детальніше з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна ознайомитися за посиланням.

Наталія Гутаревич

Юристка Sayenko Kharenko

Детальніше про біографію та досвід кандидатки можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Борис Лубинський

 Менеджер з правового забезпечення ТОВ «ВІНД ФАРМ»

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олег Паракуда 

 Старший Партнер АО SLS Group

Детальніше про біографію та досвід кандидата можна дізнатися за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Нагадуємо, що голосування за кандидатів ІІ групи на посади членів рад комітетів триватиме з 25.01.22 до 09:00 год. 31.01.22.

Далі буде! Слідкуйте за новинами!

Разом наш голос гучніший!

Приєднатися до заходів Асоціації правників України можна за посиланням.

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ