Асоціація правників України та Асоціація адвокатів штату Нью-Йорк (Сполучені Штати Америки) підписали меморандум про співпрацю

КИЇВ — 20 грудня 2021 року. Асоціація адвокатів штату Нью-Йорк (далі — NYSBA) була заснована у 1876 році з метою розвитку юриспруденції, сприяння вдосконаленню законодавства, полегшення здійснення правосуддя та підвищення стандартів доброчесності, професіоналізму та ввічливості в юридичній професії. NYSBA включає в себе низку секцій, зокрема й Міжнародну секцію (NYSBA International), яка, серед іншого, відповідає за представництво інтересів NYSBA на міжнародному рівні.

Асоціація правників України (далі — АПУ) — громадська неприбуткова організація, що об’єднує правників усіх юридичних професій України. З моменту свого заснування у 2002 році ціллю АПУ є сприяння дотриманню верховенства права в Україні та розвитку юридичної професії. З цією метою АПУ проводить юридичні дослідження, моніторить прогрес у застосуванні законодавства та інших процесів у системі юстиції та за її межами, організовує конференції, круглі столи та інші заходи, спрямовані на обговорення законодавства й практики у різних сферах, а також підтримує сталий розвиток сфери юстиції та захист прав представників професії.

У меморандумі про співпрацю обидві асоціації погодилися, що вони прагнутимуть підсилити честь закону та професії юриста, встановити та розвивати відносини, засновані на взаємній повазі та співробітництві, обмінюватись інформацією, зокрема юридичними публікаціями й матеріалами, та спільно проводити освітні заходи. Всі вказані заходи будуть спрямовані на зміцнення міжнародних зв’язків між представниками юридичної професії.

Із новиною NYSBA про підписання Меморандуму можна ознайомитися за посиланням.

Юридична допомога