27: новий GR Комітет Асоціації правників України

КИЇВ — 14 вересня 2021 року. Початок нового бізнес-сезону стартував з 156-го засідання Правління Асоціації правників України на чолі з Президенткою АПУ, партнеркою LCF Law Group Анною Огренчук.

Окрему увагу було приділено питанню створення GR Комітету Асоціації правників України.

GR Комітет підтримуватиме та сприятиме:

  • фаховому спілкуванню правників усіх рівнів та функціональних ролей на теми професійної суті, етики та тенденцій у наявних на національному та міжнародному ринках інструментах, в тому числі шляхом законодавчого регулювання, щодо взаємодії із органами державної влади та лобіювання;
  • обміну знаннями та досвідом із колегами-правниками у секторі публічної влади і GR-фахівцями із інших юрисдикцій, організації доступу до кращих світових практик із GR-напрямку;
  • поширення загальних знань щодо верховенства права в суспільстві, зокрема в частині законотворчої діяльності, взаємодії із органами державної влади та лобіюванні.

Вирішили: створити GR Комітет Асоціації правників України. Призначити координатором роботи GR Комітету Олександра Ількова, член АПУ, партнер HILLMONT PARTNERS.

Приєднатися до заходів Асоціації правників України можна за посиланням.

Запити на акредитацію для ЗМІ, експертні коментарі та інтерв’ю членів Асоціації надсилайте на адресу: pr@uba.ua, координаторка з PR та міжнародного співробітництва Юлія Матвєєва.

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.

Юридична допомога