Проєкт «Право-Justice» шукає українських і міжнародних експертів

КИЇВ — 28 липня 2021 року. Проєкт «Підтримка реформ та цифровізації сектору юстиції в Україні» («Право-Justice»), який реалізує Expertise France за фінансування Європейського Союзу, шукає висококваліфікованих міжнародних і національних (українських) експертів одразу для декількох компонентів.

Компонент «Планування та координація політики у секторі юстиції»

Загальна мета Компонента 1 — забезпечити сталість управління політикою сектору юстиції в Україні, забезпечивши послідовність, сталість та обґрунтованість стратегічного планування, нормативних інструментів і засобів, підвищуючи рівень його інклюзивності шляхом залучення представників регіонів і громадянського суспільства.

Основні заходи, передбачені робочим планом проєкту для Компонента 1, включають: розробку відповідних стратегій, інших інструментів політики та підтримку їх реалізації, запровадження інструментів моніторингу та узгоджених, комплексних механізмів управління політикою; вдосконалення інституційних рамок та можливостей стратегічного планування і координації; вдосконалення процесуального законодавства та системи моніторингу/перегляду на основі об’єктивних показників; сприяння участі регіонів і громадянського суспільства у формуванні політики у сфері юстиції на центральному рівні.

Більше деталей про різні місії та порядок укладання контракту в Рамкових умовах у додатку за посиланням.

Компонент «Судова реформа»

Проєкт шукає 8 міжнародних коротко- та середньострокових експертів і 13 національних коротко- та середньострокових експертів (NSTE) для забезпечення підвищення незалежності, ефективності, якості, доброчесності та прозорості судової влади, доступу до справедливого судового розгляду. Заходи Компонента 2 (судова реформа) будуть зосереджені на розробці та впровадженні політичних рекомендацій щодо створення належної системи управління ефективністю судової системи, встановлення зв’язків між нею та оцінюванням суддів і працівників апарату, між нею та обсягами фінансування та кар’єрними рішеннями, а також наданні реальної доказової бази для оптимізації карти судів. Компонент спрямовуватиме зусилля і на побудову каналів підзвітності знизу догори та продовжуватиме впровадження ініціативи «Модельні суди» (ІМС), щоб поширити нові ідеї надання послуг, клієнтоорієнтованості та підвищення ефективності роботи у судах усіх інстанцій. Нарешті, Проєкт надаватиме подальшу підтримку Верховному Суду в забезпеченні сталості правової системи шляхом посилення єдності практики та продовжить співпрацю з Національною школою суддів у частині вдосконалення якості початкового навчання та підвищення кваліфікації.

Загальними цілями експертних місій буде підвищення незалежності, ефективності, якості, доброчесності й прозорості судової влади та доступу до справедливого судового розгляду.

Більше деталей про різні місії та порядок укладання контракту в Рамкових умовах у додатку за посиланням.

Компонент «Виконання судових рішень»

Проєкт шукає міжнародних та національних експертів для підтримки реалізації ініціатив, пов’язаних із виконанням судових рішень, інститутом банкрутством, реформою нотаріату та пенітенціарною реформою в Україні. Компонент 3 має на меті забезпечити вищий рівень виконання судових рішень у цивільних та кримінальних справах, надаючи підтримку Міністерству юстиції, Центру пробації, об’єднанням представників приватних юридичних професій, зокрема, приватним виконавцям, арбітражним керуючим і нотаріусам (АПВУ, НААКУ, Нотаріальній палаті). Заходи Компонента 3 зосереджені на підвищенні рівня виконання судових рішень, ефективності процедур банкрутства, захисті прав власності та підтримці розвитку приватних юридичних професій (приватних виконавців, арбітражних керуючих і нотаріусів). Компонент також підтримує впровадження більш обґрунтованого підходу до застосування покарання, метою якого є допомога, підтримка та заохочення правопорушника до реабілітації без ізоляції від суспільства.

Більше деталей про різні місії та порядок укладання контракту в Рамкових умовах у додатку за посиланням.

У вас є цікава ідея заходу?

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК