Проєкт «Право-Justice» шукає українських і міжнародних експертів

КИЇВ — 28 липня 2021 року. Проєкт «Підтримка реформ та цифровізації сектору юстиції в Україні» («Право-Justice»), який реалізує Expertise France за фінансування Європейського Союзу, шукає висококваліфікованих міжнародних і національних (українських) експертів одразу для декількох компонентів.

Компонент «Планування та координація політики у секторі юстиції»

Загальна мета Компонента 1 — забезпечити сталість управління політикою сектору юстиції в Україні, забезпечивши послідовність, сталість та обґрунтованість стратегічного планування, нормативних інструментів і засобів, підвищуючи рівень його інклюзивності шляхом залучення представників регіонів і громадянського суспільства.

Основні заходи, передбачені робочим планом проєкту для Компонента 1, включають: розробку відповідних стратегій, інших інструментів політики та підтримку їх реалізації, запровадження інструментів моніторингу та узгоджених, комплексних механізмів управління політикою; вдосконалення інституційних рамок та можливостей стратегічного планування і координації; вдосконалення процесуального законодавства та системи моніторингу/перегляду на основі об’єктивних показників; сприяння участі регіонів і громадянського суспільства у формуванні політики у сфері юстиції на центральному рівні.

Більше деталей про різні місії та порядок укладання контракту в Рамкових умовах у додатку за посиланням.

Компонент «Судова реформа»

Проєкт шукає 8 міжнародних коротко- та середньострокових експертів і 13 національних коротко- та середньострокових експертів (NSTE) для забезпечення підвищення незалежності, ефективності, якості, доброчесності та прозорості судової влади, доступу до справедливого судового розгляду. Заходи Компонента 2 (судова реформа) будуть зосереджені на розробці та впровадженні політичних рекомендацій щодо створення належної системи управління ефективністю судової системи, встановлення зв’язків між нею та оцінюванням суддів і працівників апарату, між нею та обсягами фінансування та кар’єрними рішеннями, а також наданні реальної доказової бази для оптимізації карти судів. Компонент спрямовуватиме зусилля і на побудову каналів підзвітності знизу догори та продовжуватиме впровадження ініціативи «Модельні суди» (ІМС), щоб поширити нові ідеї надання послуг, клієнтоорієнтованості та підвищення ефективності роботи у судах усіх інстанцій. Нарешті, Проєкт надаватиме подальшу підтримку Верховному Суду в забезпеченні сталості правової системи шляхом посилення єдності практики та продовжить співпрацю з Національною школою суддів у частині вдосконалення якості початкового навчання та підвищення кваліфікації.

Загальними цілями експертних місій буде підвищення незалежності, ефективності, якості, доброчесності й прозорості судової влади та доступу до справедливого судового розгляду.

Більше деталей про різні місії та порядок укладання контракту в Рамкових умовах у додатку за посиланням.

Компонент «Виконання судових рішень»

Проєкт шукає міжнародних та національних експертів для підтримки реалізації ініціатив, пов’язаних із виконанням судових рішень, інститутом банкрутством, реформою нотаріату та пенітенціарною реформою в Україні. Компонент 3 має на меті забезпечити вищий рівень виконання судових рішень у цивільних та кримінальних справах, надаючи підтримку Міністерству юстиції, Центру пробації, об’єднанням представників приватних юридичних професій, зокрема, приватним виконавцям, арбітражним керуючим і нотаріусам (АПВУ, НААКУ, Нотаріальній палаті). Заходи Компонента 3 зосереджені на підвищенні рівня виконання судових рішень, ефективності процедур банкрутства, захисті прав власності та підтримці розвитку приватних юридичних професій (приватних виконавців, арбітражних керуючих і нотаріусів). Компонент також підтримує впровадження більш обґрунтованого підходу до застосування покарання, метою якого є допомога, підтримка та заохочення правопорушника до реабілітації без ізоляції від суспільства.

Більше деталей про різні місії та порядок укладання контракту в Рамкових умовах у додатку за посиланням.

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.