Знайомство з Асоціацією правників України: вперше онлайн

КИЇВ — 10 лютого 2021 року. З нагоди розширення лав Асоціації правників України відбулося традиційне вітання «Ласкаво просимо» — вперше в форматі онлайн. До знайомства нових членів із діяльністю Асоціації цього разу долучилися Вікторія Краснова, т.в.о. виконавчої директорки Асоціації правників України, Президент АПУ Денис Бугай і член Правління АПУ Андрій Романчук, одноголосно зазначивши — попри наслідки карантинних новацій сподіваються на якнайшвидше повернення до повноцінного офлайн-спілкування.

«..відверто, і для мене, і для колег АПУ стала частиною життя… Та й річ у тім, що й Президент, і Секретаріат у нас гіперактивні — змушують безперервно рухатися»

Розпочав знайомство Андрій Романчук, зауваживши: певен, що нові члени Асоціації повною мірою відчують згуртованість правничої спільноти в її межах:

«Особисто я долучився до АПУ понад 10 років тому і, відверто, для мене і колег АПУ стала частиною життя. Та й річ у тім, що й Президент, і Секретаріат у нас гіперактивні — змушують безперервно рухатися. Дивишся в особистий календар, а там понад 30% часу займає Асоціація. Тоді вчергове усвідомлюєш, що це справді те, чим ми живемо, що надихає».

«Розуміючи сутність сучасного українського юрринку та представлені на ньому ГО, можна точно стверджувати, що АПУ — найефективніша та справді провідна юрспільнота, невіддільна частина нашої країни. Тут кожен правник може знайти себе та втілити власні проєкти», — підкреслив пан Романчук. 

«Різні галузі, різні регіони — одна професія» 

Що таке АПУ?

Більше про діяльність та структуру АПУ розповіли Вікторія Краснова та Денис Бугай. Вони нагадали, що Асоціація — це найбільша юридична ГО, в межах якої під модеруванням Секретаріату діють 26 комітетів із різних галузей права з понад 200 заходів на рік і 21 регіональне відділення (такий же рівень активності). Кожен із регіонів (Захід, Схід і Південь) координує власний менеджер. Політику комітетів та осередків, у свою чергу, формують ради відділень, членом яких може стати будь-який амбітний правник — член АПУ.

А Вікторія Краснова нагадала, що розпочати своє знайомство з АПУ можна з онлайн-ресурсів Асоціації: сайту, сторінок Facebook, Telegram, Instagram, Linkedin та каналу YouTube. Саме тут можна дізнаватися про останні новини, майбутні заходи, брати участь в формуванні позицій, переглядати записи івентів і залишати власні відгуки.

Як реалізуватися в межах АПУ?

Президент Асоціації ділить реалізацію на три блоки:

  1. Участь в діяльності комітетів & відвідування заходів АПУ. Цього достатньо для отримання корисної актуальної інформації, інсайдів, та якісного нетворкінгу.

  2. Йти далі: ділитись власним досвідом та ідеями. Для цього можна вступити в комунікацію з підрозділами АПУ та запропонувати себе в ролі доповідача.

  3. Лідерство. «Вектори руху формуємо саме ми шляхом виборів. Це про постійну ротацію лідерів: від Правління Асоціації до керівництва підрозділів, які формують політику комітетів, регіонів і АПУ в цілому», — розповів Денис Бугай. Одним із лідерів Асоціації з легкістю може стати ініціативний член організації.

Ще більше про заходи АПУ розповіла керівниця Conference House АПУ Катерина Пищик. Зокрема, щороку Асоціація проводить низку ключових заходів — найбільших всеукраїнських галузевих форумів і конференцій. Крім того, в 2020 році запущено освітній онлайн-проєкт UBA Knowledge HUB, що складається з чотирьох тренінгових блоків, та низку онлайн-заходів, серед яких онлайн-зустрічі з суддями Верховного Суду та високопосадовцями. Всі анонси заходів можна знайти в календарі, що оновлюється в режимі реального часу.

Знайомство

Врешті кожен із нових членів спільноти АПУ мав змогу розповісти про себе та власну мотивацію до вступу, поспілкуватися з представниками Правління й Секретаріату АПУ.

Ми раді вітати колег в лавах Асоціації, адже тепер наш голос ще гучніший!

_______________________________________________________

Ще не в АПУ? Долучитися до нас можна за посиланням.

У вас є цікава ідея заходу?