АПУ вимагає вжити заходів щодо відновлення порушених професійних прав адвоката

КИЇВ — 16 грудня 2020 року. Асоціація правників України звернулася до Генеральної прокурорки України Ірини Венедиктової і Голови Служби безпеки України Івана Баканова з вимогою вжити дієвих заходів щодо відновлення порушених професійних прав і припинення політично мотивованого переслідування адвоката Володимира Богатиря.

На адресу АПУ вчергове надійшла інформація щодо безпідставного та політично вмотивованого кримінального переслідування адвоката Володимира Богатиря з боку посадових осіб Офісу Генпрокурора та Головного слідчого управління СБУ.

У зверненні йдеться також про систематичні порушення професійних прав захисників адвоката Богатиря. Зокрема, слідчі та прокурори не допускають їх до матеріалів кримінального провадження. Крім того, йдеться і про Постанову Заступника Генпрокурора від 28.09.2020 року, якою визнано неефективність проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні №42017000000003538 від 07.11.2017 року, слідство у якому здійснюється вже понад 6 років

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.