Менторська програма від Комітету АПУ стартувала! Чого чекати далі?

КИЇВ  13 жовтня 2020 року. На екваторі липня, під час набору учасників, ми розповідали про проєкт детальніше  в розмові з трьома його ініціаторками ми дізналися все про потенціал програми. Тепер набір завершено, а пілотна Менторська програма офіційно розпочалася! Отже, хто увійшов до менторського складу та що очікує на учасників і сенсеїв? 

Про менторську команду

«Ми раді, що нам вдалося сформувати унікальний склад менторів, дотичний майже до всіх  спеціалізацій. Так, ми маємо менторів з класичних українських та іноземних юридичних компаній, компанії великої четвірки, державної служби та незалежних консультантів. Ми пишаємося командою фахівців, які погодились брати участь в програмі», — розповіла Анна БуквичГолова Комітету АПУ з міжнародного права, старша юристка АО «PwC Ukraine».

Хто саме увійшов до команди?

Серед менторів програми:

 Олександра Костриця, керівниця практики з супроводу транзакцій PwC Legal Ukraine.

 Ігор Свечкар, партнер Asters.

 Сергій Гришко, керівник практики вирішення спорів ЮФ Redcliffe Partners.

 Амінат Сулейманова, керуюча партнерка AGA Partners.

 Сергій Пєтухов, викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія». Раніше обіймав посаду заступника Голови Державної митно служби та заступника Міністра юстиції України.

 Ірина Нікітіна, стратегічна радниця юридичних партнерств (Україна та EMEA).

 Наталія Тужеляк, юристка White & Case (Париж), Соліситор (Англія та Уельс).

 Ігор Олехов, партнер CMS Cameron McKenna.

А тепер про учасників  

Для участі в програмі було відібрано 29 учасників — студенти старших курсів та молоді правники з невеликим досвідом роботи. Всі вони мають високий рівень мотивації та досягнення в навчанні чи громадській діяльності.

Учасники поділені на групи,  сформовані з огляду на досвід учасників, їх побажань, та рекомендації менторів. Однак, поділ на групи є умовним, бо кожен учасник може співпрацювати з будь-ким із менторів, за потреби.

«Ми навпаки заохочуємо активне спілкування учасників з усіма менторами, що допоможе повністю втілити в життя цілі програми щодо побудови окремої спільноти. Формально групи були сформовані для командної роботи учасників над своїми планами та проєктами. Вже за місяць співпраці ми попросимо про фідбек від менторів та учасників для перегляду складу груп за необхідності», — зазначила Анна Буквич.

Що чекає на учасників та менторів?

Попереду рік співпраці між менторами та учасниками у визначеному ними форматі. Крім цього, заохочується неформальне спілкування за чашкою кави, а організатори постійно влаштовуватимуть неформальні заходи для всіх учасників.

Офіційний старт програми відбувся 5 жовтня й учасники вже отримали завдання — розробити план співпраці з ментором та виступити з власними ініціативами. Зараз ментори та команди активно починають знайомство між собою, — повідомили ініціатори проєкту.

Після затвердження плану, розпочнеться робота над втіленням плану в життя. Протягом року кожен з учасників групи буде співпрацювати з ментором 24/7, брати участь в зустрічах, допомагати в проведенні досліджень, веденні проєктів, написанні статей.

При цьому, спілкування не буде обмежуватися лише одним ментором, обраним для групи. Кожен може вільно звертатись до будь-кого з сенсеїв. Крім того, плануються спільні заходи для всіх груп менторів, щоби поступово сформувати ком’юніті однодумців, які допомагатимуть один одному зростати.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?