Partners School: ставай на крок ближче до своєї мети

КИЇВ — 1 червня 2020 року. Певно, кожен із нас колись починав власну справу, робить це зараз, або планує надалі змінювати вектор руху, корегуючи наявний бізнес. В такій ситуації важливо обрати правильний напрямок. Як не помилитися у виборі та надати перевагу найбільш ефективним та дієвим механізмам? 

Саме для цього ми запроваджуємо проєкт «Young Partners School», спрямований на розвиток сильного юридичного ринку та формування етичного середовища.

Упродовж місяця ви матимете унікальну нагоду особисто поспілкуватися з досвідченими колегами, поставити питання, що давно вас цікавили, налагодити корисні знайомства та ще на крок наблизитися до своєї мети.

Програма курсу:

16 червня — Володимир САЄНКО, керуючий партнер Sayenko Kharenko;

23 червня — Денис БУГАЙ, партнер VB Partners;

30 червня — Микола СТЕЦЕНКО, керуючий партнер AVELLUM;

7 липня — Андрій СТЕЛЬМАЩУК, керуючий партнер АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»;

14 липня — Армен ХАЧАТУРЯН, cтарший партнер Asters.

Під час зустрічей вестимемо мову про наступне:

  • Блок 1. Історія особистого успіху.
  • Блок 2. Відносини в партнерстві.
  • Блок 3. Внутрішні процедури в компанії: управління командою, фінанси, оптимізація робочих процесів.
  • Блок 4. Робота з клієнтами.
  • Блок 5. Маркетинг та просування бренду.

Кожен учасник може сформулювати власні питання до спікера, як заздалегідь (надсилайте на e-mail events@uba.ua), так і під час заходу. 

Вартість участі:

  • 1000 грн — окремо за кожну із зустрічей.
  • Заощаджуйте! Оплачуйте повний курс із 5 зустрічей за пільговою вартістю - 4000 грн (одна зустріч безкоштовно) та отримайте бонус (для всіх учасників повного курсу навчання) — онлайн-зустріч з BD-директором провідної юридичної компанії.

Реєстрація

* Проєкт є соціальною ініціативою АПУ, згенерований за участі партнерів ТОП юридичних компаній України для доступу до унікального контенту. Водночас, ваша участь сприятиме АПУ в реалізації майбутніх заходів та адаптації до посткарантинних наслідків. Будемо вдячні кожному за внесок та підтримку!

Важливо! Кількість місць в групах обмежена.
Ваша реєстрація буде підтверджена одразу після оплати.

З усіх питань щодо заходу звертайтесь, будь ласка, за тел.: +380 (96) 742 71 07 або пишіть на адресу: events@uba.ua. Контактна особа – Катерина Пищик.

У вас є цікава ідея заходу?