Відбулась зустріч консультантів проекту «Гаряча лінія» Асоціації правників України

КИЇВ – 2 лютого 2010 року. Відбулася зустріч консультантів проекту «Гаряча лінія» захисту членів АПУ від протиправних дій державних органів та третіх осіб.

На зустрічі були присутні правники, які висловили свою згоду взяти участь у реалізації проекту «Гаряча лінія», допомагаючи тим юристам та адвокатам, чиї професійні права були порушені.

Вів зустріч та відповідав на запитання основний ідеолог та керівник проекту - член Правління АПУ, старший партнер ЮК «Правовий Альянс» Ілля Костін.  Присутні обговорювали практичні питання реалізації проекту «Гаряча лінія», можливості та способи надання допомоги правникам, чиї професійні права були порушені, а також план дій на майбутнє.

Ілля Костін закликав усіх, хто цікавиться проектом, його суттю та завданнями, ознайомитися з основними документами, які були розроблені для реалізації проекту і регламентують основні аспекти його реалізації.

Під час зустрічі виконавчий директор АПУ Олександра Егерт представила присутнім координатора проекту «Гаряча лінія» Андрія Максімова, до обов’язків якого входитиме прийом звернень від юристів та адвокатів, права яких були порушені.

Нагадаємо, що  кожен правник має можливість звернутися до Секретаріату АПУ та повідомити про факт порушення його професійних прав за тел. 0 (44) 229-1029,  або електронною поштою dopomoga@uba.ua. Контактна особа: Андрій Максімов.

Членів АПУ, які бажають взяти участь у Робочій групі з реалізації даної ініціативи, просимо зареєструватись в Секретаріаті АПУ за тел. 0 (44) 492 88 48, або за електронною адресою event@uba.ua.

У вас є цікава ідея заходу?